Futbolisti iesāk sezonu ar uzvaru pār Olaines vienaudžiem

Futbolisti iesāk sezonu ar uzvaru pār Olaines vienaudžiem

Ceturtdien, 9.jūlijā Talsu novada Sporta skolas U-15 futbola komanda devās uz Olaini, lai piedalītos Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā. Mūsu komanda iesāka sezonu ar uzvaru pār Olaines vienaudžiem ar rezultātu 8-1. Ļoti labi nospēlējām aizsardzības līnijā, kas samazināja bīstamos momentus vārtu priekšā. Deniss Jaunkalns guva 5 vārtus, bet pa vienam vārtu guvumam Edgaram Zaļupem, Adrianam Bočkoram un Valteram Čuhnovam. Komanda aizvadīja ļoti labu spēli. Pārbaudes spēlēs, kuras norisinājās 28.jūnijā, Talsu komanda piekāpās Olaines komandai, bet tas deva labu mācību komandai, lai izvērtētu un novērstu savas kļūdas.

Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts