Futbola turnīrs “Tals i 2020”

Futbola turnīrs “Tals i 2020”

2020.gada 1.augustā notika futbola turnīrs “Tals i 2020”. Turnīrā piedalījās 2009., 2010. un 2011.gadā dzimušie futbolisti. Turnīrā piedalījās arī futbolisti  no Kuldīgas.

Turnīrs tika aizvadīts futbolistiem neierastā formātā – komandas dalībnieki tika izlozēti turnīra sākumā, komandā spēlēja 3 dalībnieki,  spēle notika uz četriem vārtiem. Spēles ilgums 2 x 3 minūtes.

Turnīrā  piedalījās 27 futbolisti, kopā izveidojot 9 komandas. Pirmais kopīgais uzdevums futbolistiem bija izdomāt komandu nosaukumus, tikai tad turnīrs varēja  sākties. Turnīrā tika izspēlētas 36 spēles un noskaidrotas stiprākās komandas.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva  komanda „Zilie sieriņi”(Markuss Ibergs, Raiens Polis, Raiens Hildebrants), iegūstot 18 punktus, otro vietu ieguva komanda „Tomātiņi” (Ralfs Šternbergs, Miks Karlovičs, Raimonds Bruzgulis), iegūstot 17 punktus. Lai noskaidrotu trešo vietu, turnīrā tika ņemti vērā papildu kritēriji, jo komandām „Kurzemes suņi” (Rihards Zībergs, Krišs Duburs, Valters Bīriņš) un „999” (Martijans Barkalovs, Reinis Kurāts, Rihards Bieriņš) bija vienāds punktu skaits – 14. Savstarpējā spēle beidzās ar rezultātu 3:3, līdz ar to pēc nolikuma trešo vietu ieguva komanda „Kurzemes suņi”, jo viņi turnīru pabeidza ar +5 vārtiem, bet komanda „999” ar +4 vārtiem.

Turnīra gaitā notika arī konkursi, lai noskaidrotu turnīra precīzāko un veiklāko spēlētāju. Kā turnīra precīzākais spēlētājs tika apbalvots Ralfs Šternbergs, bet par  veiklākajiem spēlētajiem tika nominēti Raiens Hildebrants un Raiens Polis. Savukārt vislielāko futbolistu atbalstu un ovācijas ieguva konkursi, kuros piedalījās vecāki.

Turnīra noslēgumā futbolistiem bija prieks ne tikai par iegūtajiem kausiem, bet arī par brīdi, kad uzdzirkstīja bērnu jeb bezalkoholiskais šampanietis, kuru pēcāk papildināja arī lielā kliņģera ēšana.

Paldies vecākiem par bērnu atbalstīšanu un jaukās atmosfēras radīšanu turnīra gaitā!

Paldies par atbalstu „Sporta punkts” meitenēm un uzņēmumam „Epic print”!

Turnīra organizētāji: S.Krūmiņš, A.Kurāts

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts