Futbola sacensībās Ventspils Kauss 2022 talsinieki kopā ar kuldīdzniekiem izcīna 3.vietu

Futbola sacensībās Ventspils Kauss 2022 talsinieki kopā ar kuldīdzniekiem izcīna 3.vietu

Talsu novada sporta skolas U11 futbolisti, turpinot sadarbību ar Kuldīgas novada sporta skolas futbolistiem piedalījās Ventspils Kauss 2022, kas norisinājās Ventspilī 23.09-25.09. Trīs dienu garumā par kausu cīnījās 11 komandas no Latvijas un 1 komanda no Lietuvas. Kuldīgas NSS/Talsu NSS komanda sevi šajā turnīrā spēja labi parādīt, puiši rādīja labu spēli aizvadot 7 spēles, komanda izcīnīja 4 uzvaras, 1 spēlēja neizšķirti un piedzīvoja 2 zaudējumus. Sāpīgākais zaudējums bija pret FM Klaipeda komandu kurai piekāpāmies ar rezultātu 1:2, zaudējot vārtus pēdējā spēles minūtē. Kopvērtējumā mūsu komanda izcīnīja 3. vietu. Ļoti labu spēli no Talsu NSS futbolistiem demonstrēja Mikus Jēkabs Himičs un Miķelis Babris.

Labāko komandu kopvērtējums:

1. vieta Klaipeda FM (Lietuva)

2. vieta FS Daugavpils

3. vieta Kuldīgas NSS/Talsu NSS

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts