Futbola notikumu apskats.

Futbola notikumu apskats.

2007. un 2008 gadā dzimušajiem futbolistiem  šajā mācību gadā treniņu process galvenokārt bija virzīts uz tehnisko elementu apmācību un to ātru izpildi spēļu situācijās, kā arī ātruma un koordinācijas attīstīšana. Tehnisko elementu jeb māņkustību un ātruma  attīstīšana un to izmatošana ir ļoti svarīgs elements spēles laikā. To pārvaldīšana labā līmenī sniedz spēlētājam priekšrocību pret pretinieku komandas spēlētāju konkrētajos spēļu momentos un spēlē kopumā.

Treniņu darba rezultātus varēja redzēt, spēlējot Kurzemes čempionātā un  turnīros.

2007.gadā dzimušie futbolisti otro gadu pēc kārtas izcīnīja 1.vietu Kurzemes čempionātā futbolā telpās. Daži no 2007.g.dz. futbolistiem  tika arī pie 1. vietas ar gadu vecākiem futbolistiem –  Kurzemes čempionātā 2006. gadā dzimušiem  zēniem.

Redzot zēnu labos sasniegumus treniņos un čempionātā, bija gaidāms arī labs sniegums Latvijas finālturnīrā, kurā spēlē katra reģiona labākā komanda, bet to diemžēl atcēla zināmu iemeslu dēļ.

2008.gadā dzimušie futbolisti 11 komandu konkurencē izcīnīja 3.vietu Kurzemes čempionātā futbolā telpās, tikai par 1 punktu atpaliekot no otrās vietas un par 2 punktiem no 1.vietas. Arī šeit varējām vērot ļoti labu individuālo tehniku un progresu katram spēlētājam.

Rudenī futbolisti piedalījās Kuldīgas kausā 2019 un izcīnīja 1.vietu, apspēlējot šī gada Kurzemes čempionus – Kuldīgas NSS komandu, tomēr ziemas čempionāta spēlē Kuldīgas zēni bija spēcīgāki.

Pozitīvi, ka visa gada laikā treniņos un  spēlēs varējām redzēt individuālu izaugsmi ik katram spēlētājam!

Liels paldies audzēkņu vecākiem par viņu ieinteresētību treniņu procesos, sava bērna pilnveidē, par to, ka regulāri atbalsta savu bērnu un nodrošina zēnu regulārus treniņu apmeklējumus.

Treneris Kirils Rodionovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts