Florbols Tērvetē – meitenēm 3.vieta!

Florbols Tērvetē – meitenēm 3.vieta!

  1. jūnijā Talsu novada sporta skolas mazās florbolistes atkal devās uz Tērveti, lai kārtējo reizi apliecinātu savas bumbiņas spēlēšanas prasmes. Šoreiz komandu skaits bija krietni mazāks, bet stiprās ķekavnieces tomēr bija ieradušās, pat ar trijām komandām. Pa vienai komandai startēja no Talsiem, Cēsīm, Tērvetes. Pirmajā kārtā komandas sacentās katra ar katru. Talsu meitenes ierindojas trešajā vietā, vienu spēli zaudējot, vienu spēlējot neizšķirti, trīs uzvarot. Nākamajā kārta nācās spēlēt ar otrās vietas ieguvējām, Ķekava-1 komandu, kurām piekāpamies 2:6, tas liedza iespēju cīnīties par pirmo vietu. Spēlē par trešo vietu bija jāspēlē ar Cēsu komandu, kuru vēl reiz uzvārējām 1:0. Sezonas noslēguma turnīrs izrādījās veiksmīgs-3. vieta. Komandā spēlēja: K. Abakumova, E. Birgere, D. Eihentāla-Šterna, A. Jansone, L. Rozenfelde, M. Šīmane.

Paldies visiem atbalstītājiem!

Florbola trenere N. Joničenko

_MG_7491 _MG_7529 _MG_7546 _MG_7547

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts