Florbols pavasara brīvlaikā

Florbols pavasara brīvlaikā

  1. martā Laucienes sporta centrā Talsu NSS florbola nodaļas MU-12 meitenes aizvadīja Latvijas bērnu un jaunatnes čempionāta spēles. Grobiņa- Talsu NSS 0:1; Talsu NSS-CPSS/Lekrings 0:6; Talsu NSS- Rubene 3:7; Ķekavas Bulldogs- Talsu NSS 8:2. Labākās spēlētājas visās spēlēs Talsu NSS komandā: Samanta Bērziņa, Helēna Garkalne, Megija Žukauska, Enija Riņķe.

 

  1. martā Stendes sporta centrā Talsu NSS florbola nodaļas audzēkņi sacentās mini turnīrā florbolā 3:3 “Pavasaris-2022”. 1. vieta- komanda “Melnie bebri”, 2. vieta-komanda “Omītes un Opīši”, 3.vieta- komanda “Neveiksmīgie florbolisti”. Precīzākie turnīra spēlētāji: Ralfs Mežols-Unte un Enija Riņķe.

Trenere Natālija Joničenko

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts