Florbols meitenēm Talsos

Florbols meitenēm Talsos

Lielā florbola priekšvakarā,  5. martā, U-10 grupas meitenes demonstrēja savas prasmes LR jaunatnes čempionāta florbola spēlēs Talsos. Sacensībās piedalījās komandas no  Cēsīm, Rīgas, Ķekavas, Rubenes, Kocēniem, Valkas, Talsiem. Sacensībās aizvadījām 5 spēles. Neizšķirti nospēlējām ar Lekring/CPSS komandu, zaudējām komandām Rubene, Valka un NND, uzvarējām Rubene-2 komandu. Sacensību labākās spēlētājas mūsu komandā šoreiz bija: Paula Pelēkā, Amanda Āboliņa, Grieta Madara Krūmiņa, Elīna Jansone, Emīlija Stankuse.

Liels gandarījums par mūsu komandas jaunākajām spēlētājām, kuras savu vecāku priekšā demonstrēja savu labāko sniegumu. Paldies visām meitenēm par centību!

Mūsu komanda ir pati jaunākā pēc sastāva un mums ir milzīgs darbiņš priekšā, kamēr iemācīsimies florbola spēli. Bet mēs joprojām meklējām enerģiskas meitenes no 7 līdz 12 gadiem, kuras vēlās papildināt mūsu komandu,  iemācīties šo sporta veidu un piedalīties sacensībās.

 

Natālija Joničenko, florbola trenere

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts