Florbols Aizvadītajā nedēļā

Florbols Aizvadītajā nedēļā

 

o_18i8ofkjbub9r8f5c91cip58q1g

Foto:  www.floorball.lv

 

Aizvadītajā nedēļā florbolā notika daudz dažāda ranga un vecuma grupu cīņas, kurās pārsvarā labāki bija Talsu florbolisti.

Piektdien Talsu novada sporta skolas audzēkņi uzņēma Bauskas JSS vienaudžus U12, U14 un U16 vecuma grupās. U12 vecuma grupā Talsu NSS/RROOMMM spēlētāji vispirms nonāca zaudētājos ar 2:4, bet trešajā periodā vispirms Jānis Ieviņš un Ralfs Tīfentāls rezultātu izlīdzināja, bet minūti pirms pamatlaika beigām vārtus no paprāvas distances guva aizsargs Roberts Armands Ragovskis, izcīnot komandai uzvaru ar 5:4. Atzīstamu sniegumu vārtos demonstrēja Ričards Ķīlis, kurš daudzās epizodes glāba komandu no drošiem vārtu zaudējumiem. Kārtējo neveiksmi ar vienu vārtu starpību piedzīvoja U14 vecuma grupas spēlētāji- 3:4. Šoreiz pārliecinoši kontrolējām mača gaitu un pa pretinieku vārtiem izdarījām 25 metienus, kamēr viesi meta tikai 14 reizes. Pietrūka veiksme un meistarība uzbrukuma noslēgumā un pamatlaiks noslēdzās 3:3. Pēcspēles soda metienos labāki bija viesi. U16 vecuma grupā Talsu NSS/KEEL viegli tika galā ar saviem sāncenšiem 10:2. Gaidījām grūtu cīņu, jo pretinieku rindās ir daudz talantu, kas meistarību slīpē augstākajā līgā, bet šoreiz labākie spēlētāji Bauskai palika mājās, lai gatavotos cīņai ar Lielvārdi.

                Vakarā Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālā tikās Apelsīns/Talsi un Lekrings-1. Cīņā līdz divām uzvarām vadībā bija Lekrings-1 florbolisti, jo pirmo spēli savās mājās uzvarēja ar 7:6 pēcspēles soda metienos. Pārvarējuši starta nervozitāti un pirmo periodu, kur Apelsīns/Talsi izvirzījās vadībā ar 1:0, atraisījās Talsu florbolisti un panāca pat 5:1. Par mača pagrieziena punktu varēja kļūt otrā perioda beigas, kad pie rezultāta 5:2 Roberts Fārenhorsts pamanījās iedzīvoties sarkanajā kartiņā un komandu atstāja mazākumā uz piecām minūtēm. Apelsīni veiksmīgi izturēja piecu minūšu mazākumu, turklāt Mārtiņš Klints iesaistoties spēlē no noraidīto spēlētāju soliņa, kur izcieta noraidījumu Fārenhorsta vietā, uzreiz guva komandas sestos vārtus- 6:2. Punktu spēlei pielika Reiņa Neimaņa precīzs metiens pēc Daneka Baloža piespēles- 7:2.

                Izšķirošajā trešajā spēlē starp Apelsīns/Talsi un Lekrings-1, rezultāts uz tablo bija 0:0 līdz otrā perioda sākumam, kad Apelsīns/Talsi pēc Artūra Pētersona, Uvja Nordes un Roberta Fārenhorsta metieniem panāca 3:0. Spēles pagrieziens notika otrā perioda beigās, kad no talsinieku aizsarga kājas bumbiņa pirmo reizi pabija mūsējo vārtos- 3:1. Trešā perioda sākumā vēl divas reizes precīzs ir pretinieks- 3:3 un Apelsīnu rindās iestājas neliela panika. Abas komandas apmainās vārtu guvumiem- 4:4, bet izšķirošo pārsvaru spēlē un sērijā panāk Artūrs Pētersons, kurš vienatnē izlaužas cauri diviem pretinieku aizsargiem un raida bumbiņu vārtu stūrī- 5:4. Atlikušajās sešās minūtēs ne mazums iespēju gūt vārtus Lekringam, bet vietā ir Andris Eglītis un Apelsīns/Talsi iekļūst Latvijas čempionāta 1.līgas pusfinālā, kur tiksies ar Rēzekne/Dinaburga florbolistiem.

                Tikmēr Talsi/Krauzers U10 devās izbraukuma tūrē, kur aizvadīja sešas spēles divās dienās. Pirmo spēli komanda aizvadīja Ogrē, kur viegli tika galā ar saviem vienaudžiem 12:1. Tālāk devāmies uz Lielvārdi, kur vispirms viegla uzvara 10:0 pret Kalsnavu. Bet dienas centrālajā spēlē piedzīvojām zaudējumu galvenajiem konkurentiem Lielvārdes florbolistiem. Tālāk komanda devās uz Kocēniem, lai jau svētdienas rītā tiktos ar Rubenes, Valmiera un Valkas vienaudžiem. Par īstu drāmu izvērtās Talsu NSS/Krauzers pirmā cīņa ar mājiniekiem „Rubene” florbolistiem. Trešā perioda sākumā atradāmies vadībā ar 3:0, bet tad komandā parādījās lieka nervozitāte, daudz sīku pārkāpumu, kas beidzās ar noraidījumu un spēli mazākumā. Četras minūtes pirms cīņas beigām zaudējām pirmos vārtus, pēc tam pēc standartsituācijas izspēles vēl vienus. Rezultātu pretinieks izlīdzināja 0.3 sekundes pirms cīņas beigām, kad bumbiņu no savas aizsardzības zonas neizdevās aizmest mūsu aizsargam. Pēc spēles soda metienu sērijā, pēc pirmajiem pieciem metieniem neizšķirts- 2:2. Mūsējiem bija precīzi Rihards Brizga un Andrejs Šķerbergs, izšķirošo „bullīti” realizēja Rihards Brizga. Pēc tam tikām galā ar Valmieras BSS- 4:1, bet dienas un regulārā čempionāta noslēgumā sagrāvām Valku ar 15:2. Talsu NSS/Krauzers U10 regulāro čempionātu 17 komandu konkurencē noslēdza 3.vietā, tikai par vienu punktu atpaliekot no Rubenes un Lielvārdes vienībām. Tālāk sekos cīņa par medaļām, kur labākās astoņas komandas aizvadīs apļa turnīru, lai noskaidrotu jaunos čempionus.

 

Foto:  www.floorball.lv

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts