Florbolistu cīņas “Zelta rudens-2019”

Florbolistu cīņas “Zelta rudens-2019”

23.oktobrī florbola audzēkņi pulcējās uz ikgadējo florbola mini turnīru 3 pret 3 „Zelta rudens-2019” Stendes sporta centrā. Izlozes kārtībā tika noteiktas komandas piecu cilvēku sastāvā, savukārt uz laukuma spēlēja 3 spēlētāji.
5. vietā ierindojās komanda „Nepārspējamie bebri” ( E. Riņķe, M. Šīmane, E. Petrovska, D. Bernans-Stabis, E. Žukauskis), 4.vietā-komanda ”Adidas” ( M. Žukauska, I. Bojarska, D. Strokšs, R. Jekabovičs, M. Taimiņš), 3.vietu izcīnīja komanda „Taisnie traktori” ( M. Ernšteins, R. Mežols-Unte, K. Abakumova, E. Dreifogele, D. Irbe), 2. vietu ieguva komanda „Rudens” ( E. Mahts, K. Andersone, K. Bērziņa, M. Vanaga, E. Grīnvalds), 1.vietā -komanda „Bliezēji” ( R. Roze, S. Dreifogelis, M. Mucenieks, D. Eihentāla-Šterna, R. Abakumovs).
Turnīra noslēgumā notika konkurss par „precīzāko florbolistu”, izpildot soda metienus pa tukšajiem vārtiem no dažādiem attālumiem. Par uzvarētājiem kļuva E. Žukauskis un D. Eihentāla-Šterna. Ar medaļām un saldajām balviņām turnīru atbalstīja z/s „Kalnjēči”.

N. Joničenko, florbola trenere

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts