Florbolisti gatavi izslēgšanas spēlēm

Florbolisti gatavi izslēgšanas spēlēm

Florbola pavasaris jeb izslēgšanas spēles ir klāt un tajās piedalīsies gan 1.līgas komanda Talsu NSS/ Zerorisk, gan Elvi Virslīgas komanda Talsu NSS/Krauzers.

Ja Virslīgas komandas dalība izslēgšanas spēlēs bija skaidri zināma jau kādu laiku iepriekš un pēdējā spēle pret Bausku (uzvara 8:2) bija tikai formalitāte, tad 1.līgas komandas trīs uzvaras pēdējās trīs spelēs (pret SK Slampe/Zevid 7:5, pret FK Ozolnieki/JN 10:9 un pret RTU/Rockets 4:3) nodrošina ne tikai iekļūšanu izslēgšanas spēlēs, bet arī savu mājas spēļu priekšrocības.

Komandas Talsu NSS/Zerorisk kapteinis Māris Ivanāns par aizvadīto regulāro sezonu un gaidāmajām izslēgšanas spēlēm pret Rubeni: “Regulāro sezonu kopumā vērtēju kā izdevušos, lai arī gājis kā pa amerikāņu kalniņiem. Galvenais mērķis bija tikt izslēgšanas spēlēs ar mājas priekšrocību, ko arī izpildījām. Priecē, ka regulārās sezonas garumā komanda ir augusi un beidzot spējam nospēlēt visas 60 minūtes līmenī. No pretiniekiem sagaidu sīvas un interesantas spēles. Mērķis nemainīgi viens – pacelt kausu.”

Savukārt Talsu NSS/Krauzers kapteinis Andris Blumbahs pirms spēlēm ar FS Masters/Ulbroka komandu atklāj: “Regulārā sezona aizvadīta gana stabili, varējām dabūt dažus papildus punktus, lai būtu nedaudz augstāk tabulā, bet kopumā regulārā sezona aizvadīta labi. Tagad priekšā sezonas svarīgākā daļa – izslēgšanas spēles, ceturtdaļfināls ar labu pretinieku FSMasters/Ulbroka. Spēles būs interesantas, divas līdzvērtīgas komandas, ātrs, agresīvs florbols – domāju, ka skatītājiem būs ko redzēt.”

Izslēgšanas spēļu grafiks:

1.līga (līdz 3 uzvarām)

25.02. Talsos 12.00 Talsu NSS/Zerorisk – Rubene

26.02. Talsos 12.00 Talsu NSS/Zerorisk – Rubene

04.03. Kocēnos 12.30 Rubene – Talsu NSS/Zerorisk

05.03. Kocēnos 12.00 Rubene – Talsu NSS/Zerorisk

11.03. Talsos 12.00 Talsu NSS/Zerorisk – Rubene

 

Virslīga (līdz 4 uzvarām)

18.02. Ulbrokā 20.00 FS Masters/Ulbroka – Talsu NSS/Krauzers

19.02. Ulbrokā 17.00 FS Masters/Ulbroka – Talsu NSS/Krauzers

25.02. Talsos 18.00 Talsu NSS/Krauzers – FS Masters/Ulbroka

26.02. Talsos 17.00 Talsu NSS/Krauzers – FS Masters/Ulbroka

04.03. Ulbrokā 19.00 FS Masters/Ulbroka – Talsu NSS/Krauzers (ja nepieciešams)

05.03. Talsos 16.00 Talsu NSS/Krauzers – FS Masters/Ulbroka (ja nepieciešams)

11.03. Ulbrokā 19.00 FS Masters/Ulbroka – Talsu NSS/Krauzers (ja nepieciešams)

 

Treneris Artis Raittums

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts