Florbolisti dominē visās līgās

Florbolisti dominē visās līgās

Aizvadītajā nedēļā Talsu florbolisti aizvadīja trīs spēles- pa vienai Latvijas čempionāta 2.līgā, 1.līgā un Virslīgā. Piektdien izbraukumā uz Talsu NSS/ADAX vārtu guvumiem bagātā spēlē ar 16:9 pārspēja 2.līgas debitantus Vārmes florbolistus. Spēlē uz mazā laukuma pirmais vārtos stājās Kārlis Švampe, bet ,pēc minūtes laikā ielaistiem trim vārtiem, tika nomainīts pret Kristiānu Ķīli. Pirmo periodu Talsu florbolisti uzvarēja ar minimālu pārsvaru 7:6. Tālāk jau cīņas gaita nosvērās par labu mūsējiem un atlikušie divi periodi tika uzvarēti ar 5:1 un 4:2, kas kopā deva uzvaru 16:9. Lielisks sniegums Kristiānam Ķīlim, kurš atvairīja 28 no 31 pretinieku metieniem, bet rezultatīvākais talsinieku rindās Toms Krūze ar trim vārtiem un trijām rezultatīvām piespēlēm.

Pie otrās uzvaras izdevās tikt arī Talsi/TRIOBET komandai, kas ar 10:8 uzveica Stalbes „Pārgauja” vienību, komandu, kurai mūsējie pirmajā aplī piekāpās ar graujošu 3:18.
Labāk maču iesāka Talsi/TRIOBET, komandas jaunākais spēlētājs Krišs Treimanis guva divus vārtus jau mača ceturtajā un sestajā minūtē. Tālāk sekoja neveiksmju sērija spēlējot skaitliskajā mazākumā, līdz perioda beigām zaudējot divus vārtus, bet otrā perioda vidū vēl divus. Otrais periods noslēdzās jau ar rezultātu 4:6 viesu labā. Trešajā periodā īstu uguņošanu uz pretinieku vārtiem sarīkoja Talsi/TRIOBET, kas trešajā periodā guva vairāk vārtus nekā vidēji spēlē un kopumā uzvarējām maču ar 10:8. Labs sniegums Markusam Plūdumam, kurš atvairīja 27 no 32 metieniem, labākā spēlētāja balva Sandim Bērziņam ar 2+1.

Svētdien savā starpā tikās 1.līgas Centra divīzijas līderi Apelsīns/Talsi un Vidzemes grupas 2.vieta Rēzekne/Dinaburga. Spēle tieši tika asumiem bagāta kā to līdzjutēji gaidīja- 24 soda minūtes apelsīniem un 39 rēzekniešiem. Uzvara mačā tika panākta jau spēles pirmajā periodā- gan vārtsargu kļūda, gan meistarīgas izspēles izvirzīja apelsīnus vadībā ar 6:1. Otrajā periodā cīņas gaita izlīdzinājās, Rēzekne guva divus vārtus un trešā perioda sākumā pietuvojās pat līdz 6:4. Bet tad viesus pievīla disciplīna un Apelsīns/Talsi izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 9:4. Labākā spēlētāja balva Andrim Eglītim, kurš atvairīja 34 no 38 metieniem, bet rezultatīvākais spēlētājs Matīss Sproģis ar 2+1.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts