Florbolisti atgriežas ar uzvaru no turnīra Vācijā

Florbolisti atgriežas ar uzvaru no turnīra Vācijā

Latvijas florbola izlase sekmīgi aizvadījusi sagatavošanās turnīru Vācijā pirms Pasaules čempionāta, kas norisināsies Šveicē novembra sākumā. Latvijas izlasē turnīrā spēlēja arī puiši no Talsiem – Valters Kalnietis, Toms Akmeņlauks, Jānis Ragovskis un Artis Raitums. Turnīra pirmajā dienā Latvijas izlase sāka ar uzvarām pret Slovākiju (4-1) un pret Dāniju (8-3). Otrajā dienā neveiksme pret Vāciju (2-5) un uzvara pret Poliju (5-3). Noslēguma dienā izšķirošajā spēlē tika svinēta uzvara pret sīksto Norvēģiju (2-0) un izcīnīta uzvara visā turnīrā. Artis Raitums tika iekļauts turnīra simboliskajā izlasē kā labākais centra uzbrucējs un izcēlās ar 3 vārtu guvumiem. T.Akmeņlaukam un V.Kalnietim katram pa vārtu guvumam. J.Ragovskim viena rezultatīva piespēle. Pasaules čempionāts florbolā norisināsies Šveicē 05.-13.11.2022. Latvijas izlase spēlēs vienā grupā ar Čehiju (05.11.), Zviedriju (06.11.) un Vāciju (07.11.).

Artis Raitums, florbola treneris

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts