Florbolistes – ar uzvaru no Ķekavas!

Florbolistes – ar uzvaru no Ķekavas!

Svētdien, 3.martā Ķekavā notiekošajās Republikas mēroga florbola sacensībās U-10 vecuma grupas meitenes piedalījās 10 komandas no dažādiem florbola centriem un Talsu novada Sporta skolu pārstāvēja Stendes meitenes.
Ar uzvaru atgriezās Talsu novada Sporta skolas florbola 1.komanda. Savukārt Talsu NSS 2.komanda ierindojas noslēdzošajā 10.vietā.

Talsu NSS-1 komanda veiksmīgi aizvadīja apakšgrupas spēles un ierindojās 2.vietā. Izslēgšanas spēlēs nospēlēja neizšķirti ar Kocēniem un Vaidavu, bet abās spēles bija labākas pēcspēles soda metienos un guva uzvaru visā turnīrā. Komandā spēlēja Marta Šīmane, Annija Jansone, Amanda Bramberga, Enija Riņķe.

Talsu NSS-2 komandu pārstāvēja meitenes, kuras šogad uzsāka florbola gaitas. Apakšgrupā meitenes aizvadīja 4 spēles, nevienu neuzvarot. Spēlē par 9.vietu piedzīvoja zaudējumu. Komandā spēlēja Enija Baumane, Marta Zemīte, Keita Bērziņa, Eva Abakumova, Liene Krūkle, Ramona Krūkle, Signe Podkalne.

2.vietu turnīrā izcīnīja komanda no Vaidavas un 3.vietu komanda no Ķekavas.

Paldies, meitenēm par vēlmi piedalīties sacensībās!

Natālija Joničenko, florbola trenere

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts