Florbolā uzvaras visās frontēs

Florbolā uzvaras visās frontēs

Aizvadītajā nedēļas nogalē pie uzvarām tikušas gan 2.līgas, gan Virslīgas, gan 1.līgas komandas.

Piektdien mājas spēlē SK “Lauciene” pārtrauca septiņu zaudējumu sēriju un tika pie savas pirmās uzvaras Latvijas čempionāta 2.līgā ar 8:7 pēcspēles soda metienos pārspējot Inčukalna SK “Coyote”. Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts Sandis Bērziņš, kurš guva trīs vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, rezultatīvs sniegums arī Mārtiņa Maķevica (1+3) un Roberta Arāja (2+0) izpildījumā.

Sestdien Latvijas čempionātā Virslīgā, “Talsu NSS/Krauzers” tikās ar ģeogrāfiski tuvākajiem kaimiņiem “Irlava/Avant”, kuras sastāvā daudz vīri, ar kuriem vēl nesen mūsējie cīnījās plecu pie pleca vienā komandā. Pirmais periods noslēdzās par labu talseniekiem 1:0, vienīgos vārtus mūsējo labā guva Andrejs Šķerbergs pēc Matīsa Fogeļa piespēles. Otrajā periodā talsenieki izvirzījās vadībā jau ar 4:0, mūsējiem precīzi – Artis Raitums un divas reizes Matīss Fogelis. Trešā perioda sākuma Toms Bitmanis mazākumā panāk 5:0 un trešo reizi precīzs ir Matīss Fogelis, liekot daudzajiem skatītājiem laukumā mest cepures, 6:0. Pretinieks pieprasīja pusminūtes pārtraukumu un panāca nelielu lūzumu spēlē pēc diviem Renāra Austruma metieniem panākot 6:2. Ātri drošu pārsvaru atjaunoja Andrejs Šķerbergs, panākot 7:2. Vēl vienu mūsējo nesaprašanos aizsardzībā izmanto pretinieku trešā maiņa un vārtus gūst Kaspars Mežnieks- 7:3, bet skaistu punktu spēlei pieliek “Talsu NSS/Krauzers” kapteinis Artis Raitums, realizējot skaitlisko vairākumu- 8:3. Līdz ar izcīnīto uzvaru “Talsu NSS/Krauzers” iekrājuši 17 punktus deviņās spēlēs un šobrīd ieņem ceturto vietu turnīra tabulā.

Svētdien mūsu 1.līgas komanda “Talsu NSS/Zerorisk” devās uz Bausku, kur tikās ar turnīra pastarīti “Bauska/ SC Mēmele” vienību. Brīžiem likās, ka mūsējiem bija grūti noskaņoties sīvai cīņai, bet Bauskas florbolisti, lai arī nav paši meistarīgākie, ceļu negriež nevienam un spēlēja ļoti asi. Pirmais periods noslēdzās 2:2 un tikai pēc pirmā perioda talsenieki sāka demonstrēt labāku sniegumu un otrajā periodā panāca 5:2. Mūsējiem nekas nebija pretī kāpt uz tā paša grābekļa otru reizi un desmit minūtes pirms cīņas beigām pretinieks rezultātu bija izlīdzinājis- 5:5. Roberts Fārenhorsts un Daniels Karlsons atjaunoja divu vārtu pārsvaru, bet nepilnas četras minūtes pirms cīņas beigām pretinieks realizēja skaitlisko vairākumu- 7:6, un spēles beigās, spēlējot bez vārtsarga, lika mūsējiem krietni panervozēt. Spēle noslēdzās ar 7:6 “Talsu NSS/Zerorisk”, mūsējiem, izcīnot sesto uzvaru pēc kārtas. Par labāko spēlētāju mūsu komanda tika atzīts aizsargs Dilans Kronentāls. Rezultatīvākie- Daniels Karlsons 2+1, Valters Kalnietis 2+1 un Mariss Bergmanis 1+2.

Trešdien, 20.novembrī 20:00 Talsu Valsts ģimnāzijā 1.līgas čempionātā “Talsu NSS/Zerorisk” tiksies ar  “Ķekavas Bulldogs” komandu. Sestdien, 23.novembrī Virslīgas čempionātā 18:00 “Talsu NSS/Krauzers” tiksies ar Liepājas “Kurši/Ekovalis”.

 

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts