Florbola turnīrs “Pavasaris-23”

Florbola turnīrs “Pavasaris-23”

Pavasara brīvlaiku aktīvi aizvadījuši florbola nodaļas jaunākie censoņi, piedaloties treniņos un noslēguma turnīrā “Pavasaris-23”. Turnīrā piedalījās 34 bērni no 1. līdz 3.klasei un spēlēja uz samazināta laukuma 3 pret 3 bez vārtsargiem. Par turnīra uzvarētājiem kļuva komandas “Talsi/Krauzers”( E. Pētersons, P. Pelēkā, , K. Bitters) un “Krutie veči”(E. Fārenhorsts, R. Dāvis, M. Siliņš, E. Sovāns). Turnīra noslēgumā bērni piedalījās precizitātes konkursā.

1.-3. vietu uzvarētāji saņēma FK Talsi NSS/Krauzers piemiņas medaļas. Paldies visiem bērniem par aktivitāti un vecākiem par atbalstu un izrādīto interesi. Joprojām turpinām uzņemt jaunos dalībniekus no 7 līdz 10 gadu vecumam Talsu novada Sporta skolas un FK Talsi rindās.

 

Natālija Joničenko, Toms Akmeņlauks, florbola treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts