Florbola spēles U8 un U16 grupām Talsu Valsts ģimnāzijā

Florbola spēles U8 un U16 grupām Talsu Valsts ģimnāzijā

Pirmdien, 20.novembrī, Talsu Valsts ģimnāzijā norisinājās U8 posms florbolā.

Kopumā tika aizvadītas 6 spēles:

Talsu NSS/Krauzers 2 – Engures korsāri;

Talsu NSS/Krauzers 1 – SK Slampe/Zevid 1;

Talsu NSS/Krauzers 2 – FK Kurši;

Talsu NSS/Krauzers 1 – SK Slampe/Zevid 2;

Talsu NSS/Krauzers – FK Kurši;

Talsu NSS/Krauzers – SK Slampe/Zevid 2.

“U8 grupai veicās ļoti labi. Teicams sniegums abu komandu izpildījumā. Izpildījām galvenos uzdevumus, kurus vēlējāmies sasniegt – pilnveidot savu spēli ar bumbiņu un aizsardzību. Kā treneris esmu ļoti gandarīts par puišu izaugsmi un parādīto sniegumu,” komentē treneris Toms Akmeņlauks.

Pēc U8 posma notika U16 Talsu NSS/Krauzers – Ķekavas Bulldogs spēle.

Rezultātā Talsu puiši zaudēja par 1 punktu – 3:4.

“U16 spēle pret Ķekavu izvērtās kā ierasts. Spēles lielāko daļu atradāmies iedzinējos. Pēdējā nogrieznī spējām atspēlēties un tikām pie iespējas spēles pēdējo minūti spēlēt vairākumā. Vairākums gan neizvērtās veiksmīgs, jo lieliski izspēlētu kombināciju atvairīja pretinieku vārtsargs un ātrajā pretuzbrukumā, 10 sekundes līdz 3.perioda beigām, ielaidām vārtus,” stāsta Toms.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts