Florbola spēles nedēļas nogalē: Talsu NSS/Krauzers uzvar Bausku, Talsu NSS/TX koks cīnās pret FK Kurši

Florbola spēles nedēļas nogalē: Talsu NSS/Krauzers uzvar Bausku, Talsu NSS/TX koks cīnās pret FK Kurši

Sestdien, 28.oktobrī, Bauskā, sporta centrā “Mēmele” norisinājās virslīgas spēle Talsu NSS/Krauzers pret Bauskas komandu.

Rezultātā florbolisti ieguva uzvaru pār Bausku – 6:4.

“Gatavojāmies līdzīgai spēlei, jo Bauska šogad ir pierādījusi, ka spēj labi spēlēt pret visām komandām. Kontrolējām spēles gaitu, bet tomēr pāris kļūdas, kas neļāva bez stresa novadīt spēli līdz galam,” stāsta treneris Artis Raitums.

Svētdien, 29.oktobrī, Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē notika 1.līgas spēle Talsu NSS/TX koks pret FK Kurši FSS.

Florbola spēles rezultātā Talsu florbolisti zaudēja FK Kurši komandai – 4:6.

“Kopumā līdzīga spēle, kurā spējām izrādīt labu pretestību vieniem no galvenajiem favorītiem uz iekļūšanu Virslīgas čempionātā. Pilnīgi lieks noraidījums spēles vidū, kas lika spēlēt divreiz mazākumā, kurus pretinieks veiksmīgi izmantoja. Kopumā prieks par spēles kvalitāti, kura uzlabojas ar katru spēli,” komentē Artis.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts