Florbola sezonas noslēgums Stendē

Florbola sezonas noslēgums Stendē

  1. jūnijā Stendes lielie un mazie florbolisti pulcējas uz florbola sezonas noslēguma pasākumu kopā ar vecākiem. Draudzīgā atmosfērā tika sadalīts medaļu komplekts, spēlējot uz samazināta laukuma uz maziem vārtiem bez vārtsargiem. Vecākiem bija lieliska iespēja izbaudīt šīs spēles sarežģītību, dinamismu un azartu, bet čaklākie treniņu apmeklētāji tika apbalvoti ar piemiņas balvām.

Mācību gada noslēgumā gribas pateikt lielu paldies visiem mūsu sacensību atbalstītājiem: z/s „Kalnjēči”, Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centram, visiem vecākiem, veikaliem „Fans” un „Sporta punkts”, personīgi Ainai Ceburei.

Uz tikšanos nākamajā mācību gadā!

N. Joničenko, florbola trenere

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts