Florbolā pieaugušajiem – neveiksmīga nedēļas nogale

Florbolā pieaugušajiem – neveiksmīga nedēļas nogale

Aizvadītajā nedēļas nogalē nospēlētas 3 spēles un visās piedzīvoti zaudējumi.

Grobiņā savus spēkus pārbaudīja 1.līgas komanda – Talsu NSS / Zerorisk, kas pēc neveiksmīga spēles sākuma, neko nespēja likt pretī Leģions/Grobiņa komandai un zaudēja 3-8. Rezultatīvākais spēlētājs ar 2 vārtu guvumiem un spēles MVP – Māris Ivanāns. Vēl pie punktiem tika Roberts Vegners 1 (1+0), Aleksis Leperts 1 (0+1) un Uģis Adiņš 1 (0+1).

Divas spēles aizvadīja Virslīgas komanda – Talsu NSS / Krauzers, kas pirmajā spēlē izbraukumā Cēsīs sacentās ar pašreizējiem Latvijas čempioniem – Lekrings komandu. Lielisks spēles sākums tomēr nenozīmēja uzvaru visā spēlē. Lekrings 10 sekundes līdz pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu un papildlaikā svinēja uzvaru ar 8-7. Savu šīs sezonas debiju aizvadīja vārtsargs Martins Rūsa Jansons, kurš arī tika atzīts par komandas vērtīgāko spēlētāju. Rezultatīvākie spēlētāji – Matīss Fogelis 3 (2+1), Mariss Bergmanis 2 (2+0), Ralfs Polis 2 (1+1), Andris Blumbahs 2 (1+1), Valters Kalnietis 2 (0+2), Matīss Jorens Švedenbergs 1 (1+0) un Artis Raitums 1 (0+1).

Otrās dienas spēle pret Valmieru sākās piesardzīgi un komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Spēles beigu scenārijs līdzīgs kā iepriekšējā spēlē. Tik šoreiz spēles beigās Talsu komanda nopelnīja noraidījumu un pretinieks izlīdzināja spēles rezultātu un papildlaika 2.minūtē guva arī uzvaras vārtus. Spēles Vērtīgākais spēlētājs Valters Kalnietis 3 punkti (3+0). Vēl pie rezultativitātes punktiem tika Toms Akmeņlauks 2 (1+1), Dilans Kronentāls 1 (0+1), Mariss Bergmanis 1 (0+1) un Artis Raitums 1 (0+1).

Nākamās spēles izbraukumā:

1.līga Kuldīgā 15.10. 18:00 pret Kuldīga/KNSS

Virslīga Ādažos 16.10 18:00 pret FBK SĀC

 

Artis Raitums

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts