Florbola komanda „Talsu NSS/Irlava” soli no iekļūšanas „Junioru līgas” finālā

Florbola komanda „Talsu NSS/Irlava” soli no iekļūšanas „Junioru līgas” finālā

„Talsi/Irlava” ar divām uzvarām pār „Ķekavu”- 8:3 un 5:3, tiko noslēdza sezonu Elvi Virslīgā. Komanda izslēgšanas spēlēs neiekļuva, bet papildus turnīrā, kurā tiks noskaidrotas komandas, kuras nākošajā sezonā būs tiesīgas spēlēt Virslīgā, izcīnīja divas pārliecinošas uzvaras un stiprāko pulkā varēs startēt arī nākošajā sezonā. Lai arī viens čempionāts noslēdzies, paldies par sezonu varējām teikt vien dažiem spēlētājiem, jo gados jaunās komandas lielākā daļa turpina startēt Lavijas florbola čempionāta „Junioru līgā”.

Junioru līgā „Talsu NSS/Irlava” regulārajā čempionātā izcīnīja otro vietu, kas garantēja automātisku iekļūšanu čempionāta pusfinālā. Lai iekļūtu finālā „Talsu NSS/Irlava” jāizcīna divas uzvaras pār Rīgas „Rockets”, no kurām viena uzvara jau kabatā. Abas komandas vakar aizvadīja savu pirmo pusfināla spēli un ar 14:8 pārāki bija mūsējie. Pirmā perioda sākumā auksta duša mūsējiem, jo pretinieks ar tālmetienu pārspēj Valteru Kasjaņenko jau spēles divdesmit ceturtajā sekundē. Otros vārtus „Rockets” gūst jau ceturtajā minūtē, lieliski saspēlējoties abiem komandas rezultatīvākajiem spēlētājiem- Raitim Ozolam un Raineram Miķelsonam. No šoka spēj atgūties mūsējie un perioda vidū no vārtu priekšas precīzs ir Ģirts Šķuburs, bet emocionālo pacēlumu komandai iedod Deivids Barkovskis, kurš „golu uz ģērbtuvēm” iemet sešas sekundes pirms pirmā perioda beigām. Otro periodu daudz veiksmīgāk iesāk „Talsu NSS/Irlava”, kas līdz perioda vidums spēj iekrāt pat piecu vārtu pārsvaru, vienus vārtus gūstot pat skaitliskajā mazākumā.Tālāk seko divas komandas līdera Jāņa Ragovska rupjas individuālās kļūdas, kas noved pie vārtu zaudējumiem, kā arī divi vārtu zaudējumi skaitliskajā mazākumā. Un, lai arī mūsējie otro periodu noslēdz ar divu vārtu pārsvaru, jūtams diezgan slikts emocionālais fons. Sapurinājuši ģērbtuvēs paši sevi, puiši uznāk trešajā periodā koncentrējušies un apņēmības pilni. Trešais periods kļūst par Jāņa Ragovsksa rakstura un meistarības šovu, un neskatoties uz neveiksmīgo otro periodu, Jānis trešajā trešdaļā gūst piecus vārtus, parādot visu savu tehnikas arsenālu! Cīņa tiek noslēgta ar rezultātu 14:8 un „Talsu NSS/Irlava” sper plašu soli pretī iekļūšanai finālā.

Atbildes spēle notiks 18.martā 18:00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē.

Spēlētāju statistika:

Renārs Stančiks #6 2 (1+1)
Ričards Riekstiņš #9 2 (1+1) 2 min
Deivids Barkovskis #29 3 (1+2)
Emīls Krūmiņš #31 2 (1+1)
Armands Budreika #32 1 (1+0)
Krišs Treimanis #37 3 (1+2) 2 min
Ģirts Šķuburs #51 2 (1+1)
Mareks Stančiks #56 3 (1+2)
Jānis Ragovskis #70 7 (5+2) 2 min
Kaspars Mežnieks #97 1 (1+0)

M.Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts