Florbola klubs Talsi spēles laikā vāc ziedojumus Talsu novada senioriem

Florbola klubs Talsi spēles laikā vāc ziedojumus Talsu novada senioriem

Florbola klubs Talsi 10.decembra Virslīgas spēlē rīkoja akciju, kurā tika vāktas ziedojumu paciņas vientuļajiem Talsu novada senioriem. Pasākumā piedalījās arī Talsu Valsts ģimnāzijas skolēnu mācību firmas uzņēmumi, kas organizēja Ziemassvētku tirdziņu un pasākuma noskaņu pozitīvā gaisotnē uzturēja lieliskā “Dziesmu skola”. Paldies Talsu Valsts ģimnāzijas skolotājai Ievai Sebrei un Dziesmu skolas vadītājai Baibai Veismanei-Rezongai.

Centrālais notikums tomēr bija pati florbola spēle, kura nelika vilties. Talsu NSS/Krauzers komanda sacentās ar čempionāta līdervienību FS Masters/Ulbroka. Spēles sākums izvērtās ļoti veiksmīgs pretinieku komandai, kas izvirzījās vadībā ar 3:0. Tomēr Talsi spēja atspēlēties un 3.periodu jau bija vadībā ar rezultātu 4:3. Čempionāta līdervienība spēja rezultātu līdzsvarot un pamatlaika pēdejās sekundēs gūt arī uzvaras vārtus. Talsu komandā par vērtīgāko spēlētāju tika atzīts divu vārtu autors K.Araks. Vārtos darbojās K.Lavendels. Pie rezultativitātes punktiem tika U.Adiņš 1 (1+0), M.Bergmanis 1 (1+0), R.Polis 1 (0+1), A.Raitums 1 (0+1) un V.Kalnietis 1 (0+1).

Nākamās spēles izbraukumā:

Virslīga Irlavā 14.12. 20.00 Irlava – Talsu NSS/Krauzers

1.līga Ķekavā 16.12. 20.00 Ķekavas Buldogs – Talsu NSS/Zerorisk

Treneris Artis Raitums

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts