Florbola kaujas Liepājā

Florbola kaujas Liepājā

Ceturtdien, 25.aprīlī Liepājā, Liepājas Olimpiskajā Centrā, notika „Jauno talantu kaujas florbolā meitenēm-2019”, kur piedalījās meitenes līdz 12 gadu vecumam. A grupā startēja četras komandas, savstarpēji sacenšoties divos apļos. Talsu NSS/Exel’ent komanda izcīnīja 2.vietu un izslēgšanas spēlē ar vienu vārtu starpību piekāpās Cēsu PSS, spēlē par 3.vietu zaudēja komandai Kurši no Liepājas. Rezultātā ieguva 4.vietu. Komandā spēlēja Marta Šīmane, Annija Jansone, Izabella Bojarska, Jolanta Pone, Aleksa Alfere. B grupas vecumā līdz 10 gadiem startēja 10 komandas, savstarpēji izspēlējot vienu apli. Talsu NSS-1 komanda divas spēles uzvarēja, vienu izspēlēja neizšķirti, sešās cieta sakāvi un ierindojās 7.vietā. Komandā spēlēja Enija Riņķe, Paula Zorģe, Enija Baumane, Signe, Podkalne, Eva Abakumova, Marta Zemīte, Annija Zariņa, Eva Petrovska. Paldies meitenēm par izturību!

Natālija Joničenko, florbola trenere

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts