Florbola festivāls Kocēnos

Florbola festivāls Kocēnos

Grandiozi florbola svētki 10.aprīlī norisinājās Valmieras novadā Kocēnos. „Jauno talantu spēles florbolā meitenēm-2019” pulcināja 30 komandas divās vecuma grupās: 7-10 un 11-12 gadu vecuma grupās. Sacensībās piedalījās komandas no Latvijas vadošajiem florbola centriem: Ķekavas, Cēsīm, Valmieras, Kocēniem, Liepājas, Talsiem, Rīgas un citiem novadiem. Sešas stundas garās sacensībās uz vairākiem laukumiem meitenes pierādīja savu varēšanu bumbiņas spēlē.

Talsu novada sporta skolu pārstāvēja četras komandas. A grupā meitenēm piedalījās 14 komandas. Talsu NSS komanda „Exel’ent” apakšgrupā ieņēma 2. vietu, tas ļāva turpināt cīņu par 1.-6.vietu. Finālā sešas komandas savstarpējās spēlēs noteica uzvarētāju. Komanda „Exel’ent” vienu spēli uzvarēja, vienu nospēlēja neizšķirti un trīs spēles zaudēja, tas ļāva ierindoties augstajā 5.vietā. Komandā spēlēja Marta Šīmane, Annija Jansone, Laura Rozenfelde, Amanda Bramberga. Apvienotā komanda Irlava/Talsi apakšgrupā ierindojas 6.vietā, tas ļāva cīnīties par 11.-14. vietu, ko viņas teicami izdarīja, uzvarot visās spēlēs-11.vieta. komandā spēlēja Aleksa Alfere, Jolanta Pone, Samanta Bērziņa, Izabella Bojarska.

B grupā meitenēm startēja 16 komandas no 7 līdz 10 gadiem. Talsu NSS-1 komanda savā apakšgrupā izcīnīja 5.vietu un turpināja cīņu par 7.-12.vietu, trīs spēles uzvarēja, divas spēles zaudēja un ieguva 9.vietu. Komandā spēlēja Enija Riņķe, Eva Abakumova, Marta Zemīte, Liene Krūkle, Ramona Krūkle. Talsu NSS-2 komanda savā apakšgrupā ierindojās 7.vietā un turpināja cīņu par 13.-16.vietu, trīs spēlēs uzvarot un vienu spēli nospēlējot neizšķirti, izcīnīja 13.vietu. Komandā spēlēja Signe Podkalne, Enija Baumane, Annija Zariņa, Eva Petrovska, Megija Žukauska.

Sacensību noslēgumā organizatori priecēja katru komandu ar „Laimas” konfektēm un „Selgas” cepumiem. Sacensību uzvarētāji tika apbalvoti ar biļetēm uz finālspēlēm florbolā arēnā „Rīga”. Man prieks par meiteņu paveikto, ka cīnījās, spēlēja un izturēja šo spraigo dienu. Paldies!

Natālija Joničenko, florbola trenere

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts