Florbola 1.līgas komanda atgriežas uz uzvaras takas

Florbola 1.līgas komanda atgriežas uz uzvaras takas

Ceturtdienas vakarā norisinājās Latvijas čempionāta 1.līgas spēle starp vietējo Slampe/Zevid komandu un viesiem no Talsiem – Talsu NSS /Zerorisk.

Pēc 4 zaudējumiem pēc kārtas, tika izcīnīta čempionāta 3.uzvara ar rezultātu 5:3. Lielisku spēli vārtos aizvadīja Sandijs Gabriels Siliņš, kurš atvairīja 25 no 28 pretinieku metieniem. Komandas rezultatīvākais spēlētājs Reinis Jākobsons, kuram 3 punkti (2+1). Par komandas vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Markuss Skadiņš 1 (0+1). Vēl pie punktiem tika  – Matīss Jorens Švedenbergs 2 (1+1), Alekss Leperts 1 (1+0), Artūrs Pētersons 1 (1+0).

Nākamās mājas spēles 26.novembrī:

1.līga 13.00 Talsu NSS / Zerorisk – FK Ozolnieki

Virslīga 17.00 Talsu NSS / Krauzers – Rubene

Treneris Artis Raitums

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts