FK Iecavas kauss 2020

FK Iecavas kauss 2020

13.09 Kuldīgas puiši apvienojās ar Talsu novada Sporta skolas komandu, lai piedalītos FK Iecava kausa izcīņā futbolā 8 pret 8. Turnīrā piedalījās 8 komandas, no kurām mēs bijām vienīgie kurzemnieki. Grupas spēlēs pret spēcīgo Rīgas Futbola skolu izcīnījām pārliecinošu uzvaru – 3:0. Otrajā mačā neizšķirts 2:2 pret FK Valor/Ropaži, bet trešajā spēlē ar rezultātu 8:0 pieveicām FK Iecava 2. Savā apakšgrupā izcīnījām 1.vietu un vietu pusfinālā, kurā tikāmies ar Jēkabpils jauniešiem. Līdzīgā spēlē tomēr spējām gūt 2 vārtus un iekļūt finālā (2:0). Finālā pretī stājās turnīra favorīte – spēcīgie mājinieki FK Iecava1. Pretinieki uzspieda mums savu spēli un izveidoja vairākus labus vārtu gūšanas momentus, bet kopīgiem spēkiem aizsardzībā un lieliska mūsu vārtsarga Riharda Bieriņa spēle ļāva nosargāt mūsu vārtus neskartus. Vienā no pretuzbrukumiem mūsu komandas uzbrucējs Eduards Markuss Millers eleganti noslēdza savu izdevību un šoreiz pietiek ar vieniem vārtiem, lai uzvarētu. Finālā uzvaram ar 1:0 un kāpjam uz FK Iecava kausa pjedestāla augstākā pakāpiena. Paldies par sadarbību FS Kuldīgas puišiem un trenerim Artūram Šternbergam. Paldies, protams, visiem vecākiem un līdzjutējiem, kas bija atbraukuši un atbalstīja mūs. Finālā bija kārtīga futbola atmosfēra un vētrains atbalsts. Uz sadarbību arī citreiz.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts