Elvi Virslīgā intriga saglabājas!

Elvi Virslīgā intriga saglabājas!

Latvijas čempionātā florbolā Elvi Virslīgā pusfināla sēriju līdz četrām uzvarām pret “Betsafe Oxdog Ulbroka” “Talsu NSS/Krauzers” viesos iesākusi ar vienu uzvaru un vienu zaudējumu. Sestdienas spēli labāk iesāka talsinieki un pēc diviem Jāņa Ragovska vārtu guvumiem un Arta Raituma precīzo metienu, pirmo trešdaļu varēja noslēgt ar 3:1. Otrās trešdaļas vidū Artis Raitums palielināja rezultāta starpību līdz 4:1, bet īsā laikā ulbrokieši tika atpakaļ spēlē un un panāca 4:3. Perioda izskaņā vārtu priekšā neatļauti tika kavēts Emīls Krūmiņš, kurš pēc tam pats arī realizēja soda metienu un panāca 5:3. Trešās trešdaļas sākumā pretinieks vārtu starpību sadeldēja līdz minimumam, bet perioda vidū talsiniekiem trešo reizi izdevās realizēt skaitlisko vairākumu, trešo reizi precīzs – Artis Raitums, laukumā lido cepures- 6:4. Perioda vidū “Talsu NSS/Krauzers” spiesti aizsargāties mazākumā, pretinieku centieni tiek apslāpēti, turklāt Matīsam Fogelim īsi pirms mazākuma beigām izdodas gūt arī vārtus- 7:4. Relatīvi drošais pārsvars tiek “izsēts” īsā laikā un divus vārtus gūst pieredzējušais Atis Blinds, panākot 7:6 un mūsējos glābj tikai Emīla Krūmiņa ātrums un pretinieku nespēja tikt ar to galā un nozīmētais soda metiens, kuru aukstasinīgi realizē Artis Raitums- 8:6. Pretinieks spēles beigās vēl vienus vārtus atgūst, bet pirmo uzvaru vairs talsiniekiem atņemt neizdodas- 8:7. Par spēles labāko spēlētāju tiek atzīts Artis Raitums, kuram 4 vārti un viena rezultatīva piespēle, augsta rezultativitāte arī Jānim Ragovskim -2 vārti un 2 rezultatīvas piespēles.

Svētdienas spēli daudz labāk iesāk mājinieki “Betsafe Oxdog Ulbroka”, kuri jau spēles septītajā minūtē atradās vadībā ar 3:0. Pēc Arta Raituma un Jāņa Škutāna precīziem metieniem jau spēles 10.minūtē esam atpakaļ spēlē. Otrās trešdaļas sākumā izdodas panākt gan 3:3, gan mirkli vēlāk 4:4. Bet tiek pieļautas pārāk daudz kļūdas un periods izvēršas par katastrofu, noslēdzot to ar 4:8. Trešās trešdaļas sākumā Toms Bitmanis panāk 5:8, bet tuvāk gan vairs pietuvoties “Betsafe Oxdog Ulbroka” neļauj un spēle noslēdzas ar 5:9. Labākā spēlētāja gods Jānim Ragovskim, kuram viens vārtu guvums, bet arī otro dienu rezultatīvākais Artis Raitums. Sērijā viens pret vienu un cīņas tiks turpinātas Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē – piektdien, 29.martā. 20:00 un svētdien, 31.martā 18:00.

 

Mārtiņš Maķevics

Foto no “Betsafe Oxdog Ulbroka” albuma

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts