Eiropas U-17 čempionāts badmintonā

Eiropas U-17 čempionāts badmintonā

Vasaras izskaņā, 30.08.-07.09. Polijas pilsētā Gniezno notika Eiropas U17 čempionāts badmintonā. Latvijas izlases sastāvā startēja arī talsenieks Patriks Kandis. Sacensību pirmā daļa bija komandu turnīrs, kad Patriks Kandis startēja zēnu vienspēļu kategorijā pret beļģu un baltkrievu spēlētājiem, bet otrā daļa – kā individuālais turnīrs. Lai arī rezultāti nebija par labu mūsu sportistam, Patriks Kandis turpina uzkrāt pieredzi un rāda arvien labāku personīgo sniegumu. Jāņem vērā, ka Eiropas čempionātā piedalās tikai paši labākie badmintonisti no katras valsts. Tā kā sacensības tika tiešraidē translētas YouTube vietnē, tālāk sekos video analīze kopā ar treneri Edgaru Kviesi, lai izvērtētu lietas, kas nepieciešamas uzlabot spēlē.

Lielāko vasaras daļu Patriks pavadīja badmintona treniņos un vairākās  treniņnometnēs, kas nebūtu iespējams bez Talsu novada pašvaldības finansiāla atbalsta.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts