Eiropas jaunatnes olimpiskais festivāls

Eiropas jaunatnes olimpiskais festivāls

No 21. līdz 29.janvārim Itālijā notika Eiropas jaunatnes olimpiāde, kur Latviju pārstāvēt devās divi jaunie Talsu biatlonisti Kristiāns Kārlsbergs un Aleksis Samcēvičs. Sacensības notika Itālijas sniegotajos kalnos pie Sapadas pilsētas. Biatlonisti sacentās 3 disciplīnās. Pirmā disciplīna – sprints. Un labākais sniegums Aleksim Samcēvičam 36.vieta, Kristiānam Kārlsbergam ļoti neprecīza šaušana un jāsamierinās ar 54.vietu. Nākamajā disciplīnā, kur par nesašautu mērķi pieliek soda laiku, labāk veicās Kristiānam Kārlsbergam, kurš izcīnīja 38.vietu, savukārt Aleksis Samcēvičs 53.vietā. Trešā disciplīna bija 4x6km stafete, kur mūsu puiši palīdzēja izcīnīt Latvijas komandai 10.vietu.

Treneris Andris Šņoriņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts