Eiropas badmintona U17 reitinga turnīrs VICTOR Latvia U17 International

Eiropas badmintona U17 reitinga turnīrs VICTOR Latvia U17 International

Liepājā 14.-16. aprīlī notika Eiropas badmintona U17 reitinga turnīrs “Victor Latvia U17”. Šajās sacensībās dalībnieki bija ieradušies no Maltas, Lietuvas, Polijas, Lietuvas, Nīderlandes, Izraēlas, Čehijas, Vācijas un Latvijas.

Talsu novada sporta skolu pārstāvēja Evelīna Freija, Melisa Romaņuka, Aurora Laizāne, Ričards Klāvs Miezītis, Aleksis Emiljans Kviesis, Andželika Zeiferte, Dārta Zanberga, Lība Zandberga, Armands Znotiņš, Andrejs Vilnis, Henriks Godhards Jankevics un Patriks Kandis.

U17 meiteņu vienspēlēs no 38 sportistiem A. Laizāne un E. Freija ieguva dalīto 17.-32. vietu, bet M. Romaņuka – dalīto 33.-38. vietu. Meiteņu dubultspēlēs E. Freija kopā ar M. Romaņuku ieguva dalīto 17.-19. vietu, bet A. Laizāne kopā ar Siguldas spēlētāju – dalīto 9.-16. vietu.

U17 zēnu vienspēlēs no 39 dalībniekiem Ričards Klāvs Miezītis ieguva dalīto 17.-32. vietu, bet A.E. Kviesis – dalīto 33.-39.vietu. Jauktajās dubultspēlēs piedalījās 22 pāri, no kuriem A.E. Kviesis kopā ar M. Romaņuku ieguva dalīto 9.-16.vietu, bet E. Freija kopā ar Liepājas sportistu L. Golovčenko – 17.-22. vietu.

Paralēli šim sacensībām notika arī spēles citām vecuma grupām. U13 meiteņu vienspēlēs no 8 dalībniecēm Andželika Zeiferte izcīnīja 3. vietu, Lība Zandberga – 4. vietu, Dārta Zandberga – 5. vietu. U13 meiteņu dubultspēlēs piedalījās 4 pāri. Dārta Zandberga kopā ar Andželiku Zeiferti izcīnīja 2. vietu, bet Lība Zandberga pārī ar Siguldas spēlētāju Lauru Lencēviču – 3. vietu.

U15 zēnu vienspēlēs Talsu novada sporta skolu pārstāvēja Armands Znotiņš, kurš 14 dalībnieku konkurencē ieguva dalīto 11./12. vietu. A. Znotiņš pārī ar Lietuvas spēlētāju M. Grigas U15 zēnu dubultspēlēs izcīnīja 3. vietu 6 pāru konkurencē.

U15 meiteņu vienspēlēs piedalījās pavisam 24 sportistes, no kurām 6 bija Talsu badmintonistes – A. Zeiferte, A. Laizāne, E. Freija, L. Zandberga, D. Zandberga, M. Romaņuka. E. Freija izcīnīja 9. vietu, A. Laizāne – dalīto 13./16. vietu, M. Romaņuka – 13./16. vietu, L. Zandberga un D. Zandberga – 19./20. vietu, A. Zeiferte – 21./24. vietu. U15 meiteņu dubultspēlēs 10 pāru konkurencē M. Romaņuka un E. Freija ieguva 5. vietu.

U21 zēnu vienspēlēs no 8 dalībniekiem Patriks Kandis izcīnīja 1. vietu, Andrejs Vilnis – 2. vietu, Henriks Godhards Jankevics – 6. vietu. U21 zēnu dubultpēlēs no 6 pāriem A. Vilnis kopā ar Liepājas spēlētāju L. Golovčenko ieguva 4. vietu, bet P. Kandis un H. G. Jankevics – 5. vietu. U21 jauktajās dubultspēlēs piedalījās 8 pāri. P. Kandis kopā ar M. Romaņuku izcīnīja 3. vietu, A. Vilnis un E. Freija – 5. vietu, H. G. Jankevics un A. Laizāne – 6. vietu. U21 meiteņu dubultspēlēs 5 pāru konkurencē M. Romaņuka un E. Freija izcīnīja 3. vietu.

Informāciju sagatavoja treneris E. Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts