Dursupē 1.līga sievietēm!

Dursupē 1.līga sievietēm!

DSCN2002

12.aprīlī Dursupē norsinājās futbola sacensības 1.līgas sievietēm. TNSS ASM aizvadīja pirmo sezonas spēli ar FK Imanta un sīvā cīņā ar 2:1 svinēja uzvaru savā laukumā. Spēles gaitu ietekmēja laika apstākļi, kas ne visai piemēroti kvalitatīvai spēlei. Treneris Aivars Eņģelis piebilst: “Vēlos pozitīvi uzsvērt apmeklējumu un koncentrēšanos, jo esam gatavojušies pārsvarā telpās. Mūsu materiāli tehniskā bāze neļauj agri pavasarī uzsākt sezonas treniņu stadionā, jo nav mākslīgā seguma. Esam izdarījuši secinājumus kā rīkoties nākošajās spēlēs, jo analizējām spēles gaitu ar plusiem un mīnusiem.” Ar vārtu guvumu otrajā puslaikā izcēlās Dana Gūlbe, kas izlīdzināja rezultātu, bet 90 minūtē Daina Ņikītina iesita uzvaras vārtus.

Kā labāko spēlētāju vēlos atzīmēt Madaru Maļinovsku, kas sekmēja komandas uzvaru. Liels prieks par jaunajām debitantēm Līgu Brigmani.

Treneris izsaka pateicību meitenēm par aizvadīto spēli un cilvēkiem, kas palīdzēja sakārtot laukumu-Balgales pagasta pārvalde, TNSS, uzņēmumam Talce, Jānim Motivānam.

DSCN2005

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts