Draudzības spēle florbolā Tērvetē

Draudzības spēle florbolā Tērvetē

Florbols Te_ärvete_ä 077

Florbola spēle piesaista ne tikai zēnus, bet arī meitenes. Šogad, janvārī, florbola MT-1grupa tika papildināta ar 16 audzēkņiem (6 meitenes, 10 zēni). Tāpēc ir izveidojusies meiteņu grupa 14 spēlētāju sastāvā(1.-6.klase). Visas meitenes mācās Stendes pamatskolā.Savus spēkus jau nolēmām pārbaudīt draudzībās spēlē Tērvetē ar meitenēm, kuras trenējas 1-3 gadus. Uz spēli devāmies 10. marta pēcpusdienā, sarūpējot pretiniekiem ciemkukuli-kliņģeri, par ko Tērvetes meitenes bija ļoti pārsteigtas. Spēli uzsākām ļoti pārliecinoši: pirmā bumbiņas izspēle-gols pretinieču vārtos. Bet Tērvetes treneris izdara viltīgu gājienu, izlaižot uz laukuma vidusskolas meiteņu maiņu, kuras trenējas jau vairākus gadus. Viņas arī guva uzvaru savai komandai 10:1, jo bija gan ātrākas, gan tehniskākas, gan precīzākas. Mūsu meitenes, spēlējot ar savām vienaudzēm, uz laukuma bija līdzvērtīgas. Labāk spēle vedās mūsu pirmajai maiņai, meitenēm, kuras uzsāka treniņus jau septembrī un šogad jau spēlē LR jaunatnes čempionātā U-10 zēnu grupā. Par spēli esam gandarītas un tagad ciemos uz Stendes sporta centru gaidīsim Tērvetes meitenes. Nākamgad ceram uzsākt spēlēt LR jaunatnes čempionātā meitenē.

Paldies Talsu novada sporta skolas vadībai par sarūpēto transportu, un vecākiem, paratbalstu spēles laikā.

Florbola nodaļas trenere N. Joničenko

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts