Divas uzvaras “Elvi florbola Virslīgā”

Divas uzvaras “Elvi florbola Virslīgā”

Divas uzvaras “Elvi florbola Virslīgā” aizvadītās nedēļas nogalē izcīnījusi “Talsu NSS/Krauzers” komanda, kas vispirms savā laukumā ar 8:5 uzvarēja FBK “Valmiera”, bet izbraukumā ar 6:4 pieveica līgas pastarīšus “Ogres Vilkus”.

Sestdienas spēlē Talsos par mača galveno varoni kļuva Latvijas U19 izlases kandidāts Emīls Krūmiņš, kuram šajā spēlē izdevās jauns karjeras rekords- 4 vārti un viena rezultatīva piespēle. Pamatīgi ieskrējies arī Jānis Ragovskis, kuram 2+1, un Toms Bitmanis ar 2+1, kurš turpina otro sezonu nest “Talsu NSS/Krauzers” rezultatīvākā spēlētāja godu. Lai arī Valmieras florbolisti pērn izcīnīja Virslīgas sudraba medaļas, šosezon bez būtiskām sastāva izmaiņām spēle buksē un to veiksmīgi steidza izmantot mūsējie. Ļoti svarīga uzvara, kura talsiniekiem dod lielu pārliecību un iespēju nospraust mērķi cīnīties par atrašanos pirmajā četriniekā, kas dod sava laukuma priekšrocības izslēgšanas spēlēs.

Svētdien talsinieki devās uz Ogri, lai spēkus samērotu ar “Ogres Vilkiem”. Iespējams, ka iepriekšējā dienā iztērētie spēki, iespējams, ka Ogres pēdējā vieta turnīra tabulā, bet varbūt viss kopā, neļāva līdz galam pieslēgties mačam talsiniekiem, un komplektā ar Ogres laukuma slikto grīdas stāvokli, mačs izvērtās diezgan haotisks. Ogrēnieši maču no mača cer uzlabot savu sniegumu un ir divas dažādas “Ogres”. Ja viņiem izdodas spēles sākums, kas dod motivāciju spēlēt par katru laukuma centimetru, nemaz tik viegli nevienam neiet. Ogrei spēles sākumā divas reizes izdevās izvirzīties vadībā, realizējot skaitlisko vairākumu, bet abām reizēm ātri ar vārtu guvumu atbildēja mūsu komandas kapteinis Artis Raitums. Pirmais periods noslēdzās ar 2:2. Otrajā periodā precīzs bija Toms Bitmanis un Emīls Krūmiņš, kamēr pretinieks atbild ar vienu vārtu guvumu. Trešajā periodā pēc Jāņa Ragovska un Armanda Budreikas vārtu guvumiem panākam jau 6:3, bet perioda vidū mājinieki trešo reizi realizē skaitlisko vairākumu, uzstādot gala rezultātu ar 6:4. Par spēles labāko spēlētāju tiek atzīts Artis Raitums, kurš guva divus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un ar personīgu piemēru parādīja, ka jācīnās katrā spēlē.

Nedēļas nogales divas uzvaras, ļauj “Talsu NSS/Krauzers” komandai pakāpties uz otro vietu, tiesa no pirmās līdz piektajai vietai vien trīs punkti jeb viena uzvara. Vēl piecas regulārā čempionāta spēles sola būt ļoti aizraujošas, jo par ko cīnīties ir visām komandām.

Spraigas cīņas par iekļūšanu izslēgšanas spēlēs rit arī Latvijas čempionāta 1.līgā, kur mūsu jauno talantu kalves komanda “Talsu NSS/Zerorisk” ar 8:9 spēles pagarinājumā piekāpās Jelgavas novada komandai  FK “JeNo”. Pamatīgu pieredzi jaunie florbolisti būs uzkrājuši pirmajā līgā, jo jau sestā spēle novesta līdz spēles pagarinājumam, kurā tiesa bilance negatīva un daudz izsētu svarīgu punktu. Šobrīd rietumu grupā “Talsu NSS/Zerorisk” ieņem piekto vietu, par trim punktiem apsteidzot Liepājas “Kurši 2” komandu un 4 punktiem “Ķekavas Bulldogs” komandu. Izslēgšanas spēlēs iekļūst katras grupas 6 labākās komandas.

Nākošas spēles 1.līgā 18.01. izbraukumā Liepājā un 23.01. 20:00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē pret Kuldīgu.

Nākošās spēles Virslīgā 25.01. izbraukumā pret Ķekavas Bulldogu un 27.01. Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē 18:00 pret SK “Pārgauja”.

 

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts