Divās dienās divi fināli divas 1.vietas jaunajiem futbolistiem!

Divās dienās divi fināli divas 1.vietas jaunajiem futbolistiem!

12.09. Rīgā notika futbola turnīrs Rīga bumbo Rudenī.  Talsu novada Sporta skolas U9 futbolisti no Sabiles piedalījās Rīgas Futbola Skolas rīkotā turnīrā bērniem U9 vecuma grupā. “Rīga bumbo rudenī” piedalījās 10 komandas. Grupu spēles rezultāti: Talsu NSS/Sabile – FS Jelgava 4:0; Talsu NSS/Sabile – RFS 3:0; Talsu NSS/Sabile – RFS2 1:1; Talsu NSS/Sabile – FS Metta 3:1; A apakšgrupā 1.vieta un priekšā pēdējā spēle ar B grupas līderiem. Finālā tikāmies ar FC Acakem komandu. Finālā rezultāts graujošs, nekādas cerības rīdziniekiem, 6:0 Talsu NSS/Sabile labā, godam izcīnīta 1.vieta.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts