Dāvis Iļjins izcīna divas medaļas Slovākijā

Dāvis Iļjins izcīna divas medaļas Slovākijā

536e71a58547d

No 12. līdz 14.septembrim Slovākijā, Piestānijā (Piestany), notika “Olimpic Hopes” (tulk.no angļu val. “Olimpiskās cerības”) smaiļošanas un kanoe airēšanas regate, kas ir prestižas jauno airētāju sacensības, un tajās šogad piedalījās 23 valstu pārstāvji. 

Sacensības tiek uzskatītas par lielākajām šī sporta veida sacīkstēm pasaulē. Latvijas komandā startēja arī valdemārpilnieks, bijušais Talsu novada Sporta skolas audzēknis Dāvis Iļjins, kurš pirmssākumos  trenējās pie Talsu novada Sporta skolas trenera Zigurda Zujeva, bet tagad pārstāv Venstpili. Šogad 16 gadu vecu sportistu grupā Dāvis Iļjins izcīnīja 3.vietu 500m distancē un 2.vietu 200m, kā arī bija piektais 1000m. Dāvis šajās sacensībās bija veiksmīgākais no jaunajiem Latvijas airētājiem  , kuri vēl izcīnīja divas bronzas medaļas un Nācijas kausa kopvērtējumā starp 23 valstīm ierindojās 11.vietā. Pagājušajā gadā, kad sacensības notika Čehijā, Dāvis bija ceturtais 1000m, trešais 500m un izcīnīja zelta medaļu 200m sprintā. 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts