Daiņa Peimaņa piemiņas sacensības Badmintonā Talsos

Daiņa Peimaņa piemiņas sacensības Badmintonā Talsos

Šīs sacensības bija paredzētas 16.novembrī, pēc tam 17 novembrī braukt uz Rīgu piedalīties RSP/BABOLAT čempionāta 2.kārtas sacensībās. Bet sacensības Rīgā tika pārceltas uz 16.nov. Tāpēc sacensības Talsos pārcēlām uz 9.novembri,kas nedaudz samazināja dalībnieku skaitu jaunāko sportistu starpā,jo vairākiem jau bija ieplānotas citas nodarbes.

Šoreiz rezultāti:

U-11 GRUPĀ MS 1.vietā Mārtiņš Vārna, 2.v. Ēriks Demiters, 3.v. Patriks Kandis, 4.v.Dāvis Rapītis, 5.v. Matīss Bisenieks, 6.v. Roberts Tropiņš, 7.v. Tomijs Dērings. Jāsaka,ka visas cīņas bija ļoti līdzīgas. Ar zēniem ļoti līdzīgi cīnījās šoreiz vienīgā meitene šajā vecuma grupā Elena Afoņina. MD 1.v. Mārtiņš Vārna un Ēriks Demiters, 2.v. Patriks Kandis un Dāvis Rapītis, 3.v. Matīss Bisenieks un Tomijs Dērings. Visi šie pāri ir gatavi spēlēt Latvijas jauniešu čempionātā.

U-13 GRUPĀ WS 1.vietā Ieva Valgelina, 2.v. Annija Bērza, 3.v. Emīlija Savuškina, 4.v. Katrīna Segliņa, 5.v. Alita Ceraukste. MS 1.vietā Aigars Roderis Roderts, 2.v. Jēkabs Makstnieks, 3.v. Filips Ēcis, 4.v. Kristaps Vārna, 5.v. Rainers Apsītis, 6.v. Dans Daniels Bisenieks, 7.v. Sandis Prauliņš, 8.v. Aksels Santis Spēlmanis. MD 1.vietā Aigars Roderis Roderts un Jēkabs Makstnieks, 2.v. Filips Ēcis un Kristaps Vārna.

Lai gūtu vairāk pieredzi spēlējot ar lielākiem pretiniekiem U-15, U-17, U-19 un pieaugušie sportisti spēlēja kopā, bet pie apbalvošanas izdalot visus pa savām vecuma grupām. Kopējā spēlē WS 1.vietā Annija Kuzma, 2.v. Kristiana Mirecka, 3.v. Elza Āboliņa, 4.v. Elizabete Dzene. Bet vecuma grupā U-15 WS 1.vietā Elza Āboliņa, 2.v. Elizabete Dzene. U-17 GRUPĀ WS 1.v. Annija Kuzma, 2.v. Kristiana Mirecka.

Kopējā grupā MS 1.vietā Kaspars Valbergs, 2.v. Raivis Reinfelds, 3.v. Artis Ignašs, 4.v. Ričards Meženieks, 5.v. Renārs Krastiņš, 6.v. Dāvis Lēvalds, 7.v. Artis Einštāls, 8.v. Elvijs Raudis, 9.v. Māris Nagobads, 10.v. Sandis Šprunks, 11.V. Dmitrijs Amosovs.

Sadalot pa vecuma grupām pirmie trīs ieņem pirmās vietas arī pieaugušo kopvērtējumā. Bet U-17 MS 1.v. Ričards Meženieks, 2.v. Renārs Krastiņš, 3.v.Artis Einštāls, 4.v.Māris Nagobads.

U-19 MS 1.v. Artis Ignašs, 2.v. Dāvis Lēvalds, 3.v. Elvijs Raudis, 4.v.Sandis Šprunks, 4.v. Dmitrijs Amosovs.

Nākošās sacensības izbraukumā 16.novembrī Rīgas Olimpiskajā centrā RSP/BABOLAT Čempionāts 2.kārta.

Ar cieņu Talsu novada Sporta Skolas

Badmintona nodaļas treneris: J.Pētersons.

Talsi 10.11.2013.g.

Galerija: Daiņa Peimaņa piemiņas sacensības Badmintonā Talsos

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts