Četras hokeja spēles jau aizvadītas!

Četras hokeja spēles jau aizvadītas!

No 24.01.2016 līdz 07.02.2016 Talsu/NSS hokeju komanda aizvadīja četras regulārā čempionāta spēles , ar komandām „Pērkons”, ”Klaipēda”,” Rīgas Dinamo 04” un „Daugavpils”.
Spēle Talsu/NSS pret komandu „Pērkons” noslēdzās ar rezultātu 1:4 viesu labā. Lai arī spēles gaita liecināja par Talsu komandas pārākumu , vairāk par vieniem vārtiem talsinieki nespēja gūt. Šo spēles rezultātu puiši ļoti pārdzīvoja, jo pirmo tikšanos ar komandu ‘Pērkons”viņi pārliecinoši vinnēja.Pēc spēles treneri lika zēniem pašiem sameklēt un rast atbildi uz jautājumu, kāpēc nespēja vinnēt pretinieku .Komandas sapulcē puiši atzina, ka pirms spēles viņi jau bija pārliecināti par uzvaru pār rīdziniekiem, un spēlei sākoties, vairs nespēja pilnībā koncentrēties .
30.01. Talsi aizvadīja spēli pret komandu „Klaipēda”. Ar rezultātu 2:6 nācās atzīt pretinieka pārākumu. Pēc spēles treneri atzina, ka puiši cīnījās godam, taču spēles gaitā pieļautās pozicionālās kļūdas ļāva pretiniekiem gūt vieglus vārtus, pārliecību un emocionālo pacēlumu, kas nav mazsvarīgi bērnu hokejā.
31.01. Talsu/NSS sacentās pret komandu „Rigas Dinamo 04”-rezultāts 2:13. Spēles rezultāts liecina par rīdzinieku pārspēku, taču talsinieku zēni tik vienkārši nepadevās un pat vienu brīdi spēles rezultāts bija 2:3, bet pēc ielaistajiem ceturtajiem vārtiem, puiši padevās . Talsu hokejistiem šī bija pirmā šāda veida pārbaude, kad divas dienas pēc kārtas notiek atbildīgi mači, līdz ar to šīs spēles bija labs treniņš hokejistu nākotnes attīstībai un deva neatsveramu mācību tam, kā sagatavoties atbildīgām spēlēm.
07.02. Talsu/NSS devās 6 stundu garā un nogurdinošā braucienā uz Daugavpili ,kur tikās ar vietējo komandu „Daugavpils HK”.Talsu hokejisti pirmo periodu zaudēja 0:3,otro periodu talsinieki uzsāka aktīvāk, un rezultāts uzlabojās-1:4. Trešajā periodā spēle izlīdzinājās ,taču pirmajā periodā pieļautās kļūdas, Talsu /NSS neļāva uzvarēt šinī spēlē, spēle noslēdzās ar rezultātu 4:6 mājinieku labā. Pēc spēles treneru uzslavas izpelnījās Ralfs Pabērzs, kurš guva visus četrus vārtus Talsu komandas labā.

Treneri Renards Brālis un Uldis Ķierpe

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts