BK Talsi/Roja basketbolistes aizvada spēli pret Tukuma Sporta skolu

BK Talsi/Roja basketbolistes aizvada spēli pret Tukuma Sporta skolu

Trešdien, 29.novembrī, Tukuma Raiņa ģimnāzijā notika sieviešu atklātais čempionāts basketbolā – BK Talsi/Roja komanda pret Tukuma Sporta skolu.

Spēle beidzās ar rezultātu 53:61 – BK Talsi/Roja basketbolistēm zaudējot Tukumam.

“Spēle bija spraiga. 1.ceturtdaļas pirmajā pusotrā minūtē dabūjām “aukstu dušu”, līdz ar to bija jāizmanto jau pirmais minūtes pārtraukums, pēc kā sniegums uzlabojās. Tālāk visu 1.ceturtdaļu cīnījāmies līdzīgi. Arī 2.ceturtdaļā spēle bija līdzīga, puslaikā ejot ar +1 punkta pārsvaru. 2.puslaikā, sākoties 3.ceturtdaļai, ielaidām pārāk daudz ātros uzbrukumus, pēc kā 4.ceturtdaļa bija jāsāk no -8 punktiem, bet komanda nepadevās. Vienu brīdi basketbolistes spēja pietuvoties viena metiena attālumā. 4.ceturtdaļas izskaņa – palika tikai 1 minūte līdz spēles beigām, bija tikai -4 punkti. Diemžēl savus metienus neiemetām, bet to izdarīja pretinieku komanda,” komentē treneris Roberts Kreicbergs.

Šajā spēlē basketbolistes nevarēja trāpīt trīspunktu metienus, kas arī ietekmēja gala rezultātu. Par spīti tam, viņas cīnījās un nepadevās. Sportistes izrādīja lielu cīņassparu un veiksmīgu komandas spēli.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts