Biatlonistu vasaras sagatavošanās sezona noslēdzas ar nometni Madonā

Biatlonistu vasaras sagatavošanās sezona noslēdzas ar nometni Madonā

Visas vasaras garumā biatlona nodaļas audzēkņi treneru uzraudzībā aizvadījuši intensīvu treniņu procesu. Jūnijā un jūlijā tika aizvadītas nedēļu ilgas dienas treniņnometnes, kurās, izmantojot esošās sporta bāzes un dažādas pieejamās aktivitātes, audzēkņiem treniņu process tika dažādots. Uzsvars tika likts vispārējai fiziskai sagatavotībai. Vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanai tika organizēti velo un skriešanas treniņi Talsu pauguraines un Kamparkalna apkārtnē, airēšanas treniņi, izmantojot Vilkmuižas ezeru un Sporta skolas airēšanas nodaļas treneru padomus, izmantojām arī iespēju laivot pa Abavas upi sadarbībā ar Sabiles sporta centru.

Šādas dienas nometnes dod iespēju audzēkņiem pavadīt pilnvērtīgu dienu kvalificētu treneru uzraudzībā un izmantot mūsu novada dotās iespējas, kuras bieži vien nesanāk izmantot ikdienā.. Arī vecākiem šāda iespēja ir patīkama un ērta, vecāki var būt droši, ka bērni būs nodarbināti visas dienas garumā.

Vasaras otrajā pusē un oktobra brīvlaikā tika aizvadītas diennakts nometnes Priekuļos un Madonā, kurās bija iespējas likt uzsvaru rollerslēpošanas tehnikas pilnveidošanai, slēgtā trasē ar izteiktu reljefu. Nometnes, šādās augsta līmeņa sporta bāzēs, dod iespēju pilnveidot šaušanas tehniku maksimāli pielāgojoties sacensību apstākļiem.

Līdz pirmajam sniegam turpinām gatavoties jaunajai sezonai pielāgojoties esošajiem apstākļiem, cerot uz rollerslēpošanas trasi arī Talsos.

Paldies Talsu novada pašvaldībai par iespēju Sporta skolas bērniem šādas nometnes aizvadīt, protams arī neatsverams atbalsts ir vecāku ieinteresētība savu bērnu sportiskās izaugsmes attīstīšanā.

Nometņu vadītājs, treneris Kaspars Sakniņš

PIC_0041(1)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts