BIATLONISTS RENĀRS BIRKENTĀLS IR GATAVS CĪŅĀM EIROPAS JAUNATNES ZIEMAS OLIMPIĀDĒ

BIATLONISTS RENĀRS BIRKENTĀLS IR GATAVS CĪŅĀM EIROPAS JAUNATNES ZIEMAS OLIMPIĀDĒ

Mūsu biatlonists Renārs Birkentāls Latvijas jaunatnes Olimpiskās komandas sastāvā ir ieradies Bosnijas un Hercegovinas pilsētā Sarajevā. Komanda iekārtojusies Olimpiskajā ciematā. Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiāde ir lielākais kompleksais sporta forums jauniešiem Eiropā. Gan pēc sporta veidu klāsta, gan ceremoniju ziņā Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiāde līdzinās Olimpiskajām spēlēm. Sporta programmā tiek izmantota Olimpiskā simbolika un atribūtika, kā arī Olimpisko spēļu tradīcijas. Sacensībās savu sportisko meistarību pārbaudīs 1600 jauno ziemas sporta veidu atlētu no 46 Eiropas valstīm.

Latvijas jaunatnes Olimpiskās komandas “Sarajeva 2019” sastāvā ir iekļauti 19 sportisti, kas startēs 5 sacensību programmās. Mūsu sporta skolas audzēknis- biatlonists Renārs Birkentāls ar savu meistarību, neatlaidību un cīņassparu arī izcīnīja iespēju būt starp šiem 19 sportistiem.

14. Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē notiks no 9. – 16.februārim. Sekosim līdzi un turēsim īkšķus, lai Renāram izdodas!

Sekot līdzi var šeit: eyof2019.net/en/

Materiāls un foto izmantots no Latvijas Olimpiskās Komisijas mājas lapas

http://olimpiade.lv/lv/jaunumi/zinas/latvijas-jaunie-ziemas-sporta-veidu-talanti-ir-gatavi-cinam-eiropas-jaunatnes-ziemas-olimpiade-1585

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts