Biatlonisti nesnauž arī vasaras karstumā

Biatlonisti nesnauž arī vasaras karstumā

2011-08-21_priekuli_aug

 

Talsu jaunie biatlonisti, gatavojoties Latvijas čempionātam vasaras biatlonā, piedalījās Madonas sporta skolas rīkotajās sacensībās biatlonā uz rolleriem (skrituļslēpēm). Sacensības norisinājās 1.augustā Madonas Smeceres sila sporta bāzē. Junioru grupā savas snaipera dotības apliecināja mūsu Andrejs Zikovs, kurš teicami šāva un bija gana ātrs 8km  distancē, lai izcīnītu pārliecinošu 1.vietu. Ne tik spīdoši klājās mūsu citiem diviem junioriem, pieļaujot daudz kļudu šaušanā. Jānis Šņoriņš ierindojās 6.vietā un Andris Robalds 10.vietā. C grupā jauniešiem Talsus pārstāvēja Aksels Bresme, kurš 4 km sprintā izcīnīja 8.vietu.

 

Treneri Andris Šņoriņš, Jānis Neimanis un Kaspars Sakniņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts