Biatlonisti aizvadījuši 5 nometņu sagatavošanos posmu

Biatlonisti aizvadījuši 5 nometņu sagatavošanos posmu

Sporta skolas biatlonisti Madonā noslēguši jaunās sezonas 5 nometņu sagatavošanās sēriju. Kopš vasaras sākuma aizvadītas trīs dienas nometnes Talsos un pa vienai diennakts nometnei Priekuļos un Madonā.

Dienas nometnes tika organizētas ar diviem treniņiem dienā un kādu aktuālas tēmas lekciju starp treniņiem, tādejādi lietderīgi izmantojot atpūtas laiku un papildinot jauno sportistu zināšanas. Kopumā dienas nometnēs aizvadīts aktīvs treniņu process.

Diennakts nometnes organizētas labākajās biatlona bāzēs mūsu valstī, kur pieejama starptautiskiem noteikumiem atbilstoša šautuve un droša vide rollerslēpošanai. Vasaras vidū nometne notika Priekuļos, kur treniņos bija iespēja trenēties kopā ar Latvijas labāko biatlonisti Baibu Bendiku. Sportiste un viņas titulētais treneris Ilmārs Bricis arī atrada laiku ierasties pie audzēkņiem un draudzīgā atmosfērā padalīties ar savu pieredzi kā sasniegt augstus rezultātus un, kas jāņem vērā, lai tas izdotos.

Kā katru gadu otra diennakts nometne tiek organizēta skolēnu rudens brīvlaikā. Šogad tā notiek nu jau labākajā biatlona bāzē Latvijā un vienā no labākajām Baltijā  -Madonā “Smeceres Sila atpūtas un sporta bāzē”. Šī sporta bāze piedzīvojusi plašus un apjomīgus rekonstrukcijas darbus.

Tuvojoties ziemai vairākiem audzēkņiem vēl plānotas nometnes ārvalstīs, lai gatavotos jau uz mākslīgā sniega, pārējie audzēkņi un treneri gaidīs iespēju, kad slēpot varēs pie mums Talsos. Renārs Birkentāls jau 1. novembrī kopā ar Latvijas biatlona izlasi dosies uz pirmā sniega nometni Zviedrijā.

Nometnes tiek organizētas ar mērķi pilnvērtīgi sagatavoties jaunajai sezonai. Vecākajiem audzēkņiem mērķis iekļūt Latvijas jauniešu un junioru izlasēs startiem Pasaules un Eiropas čempionātos, bet jaunākajiem audzēkņiem, lai izcīnītu vietas uz pjedestāla Latvijas čempionātos.

Nometnes iespējams noorganizēt pateicoties Talsu novada pašvaldībai, Talsu novada Sporta skolai, audzēkņu vecākiem un protams treneriem un pašiem audzēkņiem, kuri ar nometņu palīdzību grib sasniegt savas sportiskās virsotnes.

 

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts