Biatlona nodaļas audzēkņi veiksmīgi startē Fisher Ziemas skolēnu čempionāta 2.posmā slēpošanā Siguldā

Biatlona nodaļas audzēkņi veiksmīgi startē Fisher Ziemas skolēnu čempionāta 2.posmā slēpošanā Siguldā

Veiksmīgas, vienas dienas, sacensības biatlona nodaļas audzēkņi aizvadīja piektdien, 27.janvārī Siguldā, izcīnot trīs godalgas.

Jaunākajā grupā meitenēm lielisku sniegumu demonstrēja Ance Volanska, kura šajās sacensībās, salīdzinot ar sacensību pirmo posmu 13. janvārī (9.vieta), krietni uzlaboja rezultātu, uzrādot piekto labāko laiku finišā 600 m distancē starp 39 konkurentēm.

Zēniem šajā paša distancē 54 dalībnieku konkurencē trīs dalībnieki no Talsu novada Sporta skolas spēja iekļūt labāko desmitniekā. Labākais bija Adrians Šņoriņš izcīnot 6.vietu no godalgotajām vietām atpaliekot tikai par 5 sekundēm. Tikai pus sekundi aiz Adriana 7.vietā  finišēja Valters Bresme, savu brāli Oliveru, apsteidzot tikai par 1,3 sekundēm, kurš izcīnīja 9.vietu. Rainers Krišmanis šajā grupā izcīnīja 18.vietu.

V12 grupā kur jau jāslēpo 1,2 km ļoti labi sevi pierādīja Kristiāns Kārlsbergs, izcīnot 3. vietu 34 dalībnieku konkurencē, tikai par 4 sekundēm zaudējot sudraba medaļas ieguvējam. 17.vietu izcīnīja Rinalds Alksnis, Kristers Kalašņikovs 20.vietā, bet Aleksis Samcēvičš 23.vietā.

Tādu pašu distanci veica arī S14 grupas meitenes. Talsu novada Sporta skolu šajā grupā pārstāvēja Viktorija Spruģevica, izcīnot 6.vietu.

Zēniem V14 grupā 2,4 km distancē 30 dalībnieku konkurencē, Gatim Reinbergam 8.vieta, Artūram Zaļupem 17.vieta.

Vecākajā grupā, kur startē mūsu audzēkņi, veicot 3,6 km par 9 sekundēm atpaliekot no uzvarētāja, 2.vietu izcīnīja Renārs Birkentāls, bet trešais – tikai nepilnas 2 sekundes aiz Renāra -Aksels Bresme.

Kārtējās sacensības aizvadītas godam, un laiks gatavoties nākamajām sacensībām.

 

Biatlona nodaļas treneri.

IMG_0625 IMG_0622 IMG_0618 IMG_0614 IMG_0613 IMG_0612 IMG_0611 IMG_0610 IMG_0609 IMG_0608

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts