BBBL 3.posms

BBBL 3.posms

Lieldienu sākumā 2002.gadā dzimušie (U-14) Talsu novada Sporta skolas basketbolisti devās uz Igaunijas pilsētu Tartu, kur no 25.-26.martam piedalījās BBBL (Baltic boys basketball league) 3.posma spēlēs. BBBL U-14 grupā spēlē 16 komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Kazahstānas. Šajā posmā talsiniekiem bija jāspēlē ar Igaunijas komandām, Igaunijas jaunatnes līgas 1.divīzijas 3. un 4.vietas komandām Tartu Rock un Keila KK, kā arī Tiit Soku KK no Tallinas un BC Hito no Kohtla Jarve.

Uz Tartu devāmies ar Jura Indriksona un Ata Bērziņa atbalstu, kuri komandu uz spēlēm nogādāja ar saviem transporta līdzekļiem. Vecāki un atbalstītāji bija parūpējušies, lai zēni būtu nodrošināti ar mājīgu naktsmītni (Tamme Hostel) un sātīgu ēdienu. Starp spēlēm izdevās apskatīt arī Tartu vecpilsētu.

Četrās spēlēs tika gūtas divas uzvaras, taču nedaudz pietrūka, lai gūtu arī trešo uzvaru. Komanda spēlēja vienoti, lielu uzmanību veltot aizsardzībai. Komandā spēlēja: Niks Grosbahs, Alekss Frīdenbergs, Mārtiņš Cinis, Kaspars Krēķis, Pauls Verners Kunkulis, Dāvis Indriksons, Rūdis Gricmanis, Henriks Bajārs, Marks Māls, Dāvids Māls un Jānis Šņepsts.

Spēļu rezultāti:

Talsi – Tartu Rock 50:72 (N.Grosbahs – 14 punkti; A.Frīdenbergs – 9 punkti, 9 atlecošās bumbas; M.Cinis – 9 punkti; H.Bajārs – 6 punkti; D.Māls – 6 punkti; D.Indriksons – 4 punkti, R.Gricmanis – 2 punkti)

Talsi – Tiit Soku KK 50:46 (A.Frīdenbergs – 17 punkti, 10 atlecošās bumbas; M.Cinis – 13 punkti, 6 atlecošās bumbas; D.Māls – 8 punkti; N.Grosbahs – 5 punkti, 7 rezultatīvas piespēles, 6 atlecošās bumbas, 6 pārtvertas bumbas; D.Indriksons – 4 punkti, P.Kunkulis – 3 punkti)

Talsi – BC Hito 73:30 (M.Cinis – 27 punkti, 7 atlecošās bumbas, 6 – pārtvertas bumbas; H.Bajārs – 10 punkti, 6 – atlecošās bumbas, 3 – bloķēti metieni; N.Grosbahs – 8 punkti, 16 – atlecošās bumbas, 11-  rezultatīvas piespēles, 10 – pārtvertas bumbas; A.Frīdenbergs – 8 punkti, 11 – atlecošās bumbas; D.Indriksons – 4 punkti, J.Šņepsts – 4 punkti, R.Gricmanis – 4 punkti; K.Krēķis – 3 punkti, M.Māls – 3 punkti; D.Māls – 2 punkti)

Talsi – Keila KK 50:52 (A.Frīdenbergs – 27 punkti, 9 atlecošās bumbas; N.Grosbahs – 7 punkti, 7 atlecošās bumbas; M.Cinis – 6 punkti, 8 atlecošās bumbas; P.Kunkulis – 4 punkti; D.Indriksons – 3 punkti, 7 atlecošās bumbas; D.Māls – 3 punkti).

Jāatzīmē, ka visu 16 komandu statistikas ailēs N.Grosbahs ar vidēji spēlē 4,8 pārtvertām bumbām atrodas 1.vietā un ar 3,9 rezultatīvām piespēlēm – 2.vietā. A.Frīdenbergs ar vidēji spēlē 8,43 atlecošām bumbām atrodas 10.vietā.

Visu spēļu rezultāti atrodami mājaslapā bbbl.info. BBBL 4.posms paredzēts Lietuvā, Kauņā.

Basketbola nodaļas treneri Arkādijs Bajārs un Mārtiņš Ziediņš

DSC07502 DSC07495D DSC07475 DSC07451 DSC07413 DSC07405 DSC07404

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts