Basketbolistu “desants” Tallinā

Basketbolistu “desants” Tallinā

Vairāki Talsu novada Sporta skolas basketbola nodaļas audzēkņi no 11.-13.maijam piedalījās starptautiskā basketbola turnīrā “Tallin Nord Cup”. Turnīrs notika vairākās vecuma grupās gan zēniem, gan meitenēm.

Talsu U-18 zēnu komanda 12 komandu konkurencē ieguva 2.vietu, finālā piekāpjoties KK Viimsi/Kesklinna komandai no Igaunijas. Pirms fināla talsinieki uzveica komandas no Igaunijas, Somijas un Beļģijas. Par komandas vertīgāko spēlētāju turnīrā tika atzīts Dinass Talents. Vēl komandā spēlēja Edvarts Gūtmanis, Niklāvs Lībergs, Rinalts Ignašs, Matīss Rozentāls, Ansis Grīnbergs, Rainers Šulcs, Reinis Vitte un Niks Māls.

Vairāki Talsu novada Sporta skolas audzēkņi tika pieaicināti turnīra laikā palīdzēt citu sporta skolu komandām. U-18 vecuma grupā 11.vietu kopā ar Rojas novada sporta skolas komandu ieguva Rihards Lagzdiņš, Dāvis Ozolnieks un Jēkabs Tīss. U-14 vecuma grupā augsto 2.vietu Rojas novada sporta skolas meitenēm palīdzēja iegūt Katrīna Krivenko un Ketlīna Grigorjeva.

1.vietu turnīrā izdevās iegūt Talsu novada Sporta skolas un Rīgas DSN apvienotajai U-16 zēnu komandai. Talsus šajā komandā pārstāvēja Henriks Bajārs, Mārtiņš Cinis, Dāvis Indriksons, Kaspars Krēķis un Marks Māls.

Kopumā “Tallin Nord Cup” turnīrā piedalījās deviņpadsmit Talsu novada Sporta skolas audzēkņi četrās dažādās komandās.

 

Basketbola nodaļas treneris: Mārtiņš Ziediņš

Roja U14 skuķi Roja U18 Roja Talsi DSN U16 Talsi U18 Talsi

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts