Basketbolistiem sezona uzņem apgriezienus!

Basketbolistiem sezona uzņem apgriezienus!

Jau gandrīz mēnesi ir sākusies jaunā LJBL sezona, kurā šogad startē 7 puišu komandas, trīs no tām apvienotas ar Rojas puišiem un divas apvienotās komandas Roja/Talsi meitenēm. Tāpat divas puišu un viena meiteņu komanda gaida pirmo posmu mini kausā, kas tiek organizēts jaunākajiem bērniem.

Trīs puišu komandas startē Superlīgā, kurā  spēlē TOP12 komandas, 2 puišu komandas Nacionālajā līgā, meitenēm abas komandas Nacionālajā līgā, bet 2 komandām vēl spēles notiek pēc ģeogrāfiskā principa. Līdz ar to rezultāti ir dažādi.

Jaunākie jeb U-12 puiši sezonu ir iesākuši ar 2 uzvarām un vienu zaudējumi – uzvarēti Saldus un Kandavas komandas, bet zaudēts jelgavniekiem.

U-13 zēni iesākuši ar diviem zaudējumiem, kur zaudēts ļoti līdzīgās cīņās, kā arī izcīnīta pārliecinoša uzvara pār Jaunpili.

U-14 puišiem viena uzvara pret Kuldīgu, bet zaudējumi pret Saldu, Jelgavu un Bausku.

U-14 meitenes zaudēja Jūrmalai, Saldum un Rīgas Kraukļa VEF, kur meitenes bija ļoti tuvu uzvarai, taču pietrūka nedaudz veiksmes pašā spēles izsakaņā.

U-15 gan puišiem, gan meitenēm šī būs grūta sezona… Puiši ir izcīnījuši vietu Superlīgā, kur katrā spēlē stājas pretī labākas Latvijas komandas, kamēr meitenēm pret vienaudzēm ir krietni mazāka pieredze. Abas komandas sezonā uzvaras vēl gaida, meitenēm divi zaudējumi, puišiem – pieci.

U-16 zēni arī spēlē Superlīgā, taču šī komanda ir ar lielām ambīcijām, sezona iesākta pret ļoti stiprām komandām, no kurām 3 ir uzvarētas, bet divām līdzīgās spēlēs zaudēts. Tāpat var pieminēt, ka šī komanda piedalījās pirmajā BBBL (Baltijas līgas) posmā, kur izcīnīja 4 uzvaras, bet zaudēja vienaudžiem no Lietuvas.

U-17 puiši arī startē Superlīgā, diemžēl pirms pašas sezonas sākuma komandas kapteinis un līderis guva smagu potītes traumu, bet komanda galvas nenokar un cīnās cik spēj – viena uzvara un 4 zaudējumi.

U-19 apvienotā komanda sezonu iesāka ar 4 uzvarām pēc kārtas, tomēr pēdējo spēli Bauskā zaudē un līdz ar to iekrājuši bilanci 4-1.

U-11 puiši, gaidot pirmo posmu minī kausā, piedalījās arī Baltijas līgā, kur bez diviem vadošajiem spēlētajiem klājās samēra grūti, bet tika iegūta neatsverama pieredze, spēlējot pret Latvijas Top komandām, kā arī lietuviešiem un poļiem – viena uzvara un 4 zaudējumi šoreiz.

Arī oktobrī un decembrī paredzētas samērā daudz spēles, cīnīsimies un par rezultātiem ziņosim.

Priecājamies redzēt līdzjutējus tribīnēs, paldies par atbalstu!

Basketbola treneri Edgars Priede, Kārlis Kantors un Reinis Vitte

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts