Basketbolisti piedalās starptautiskā turnīrā Cēsīs

Basketbolisti piedalās starptautiskā turnīrā Cēsīs

???????????????????????????????
No 10. – 12.01.14. Cēsīs notika 17.Starptautiskais turnīrs, kurā piedalījās 35 komandas, no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Mūsu Sporta skolu šajā turnīrā pārstāvēja 2 grupas – 2001.gadā un 1999.gadā dzimuši zēni.

2001.gadā dzimušie zēni ieņēma 8.vietu. Treneri atzīst, ka liels bija gandarījums par to, ka mūsu puišiem bija iespēja spēlēt gan ar igauņiem, gan krieviem, gan lietuviešiem. Mūsu jaunos basketbolistus no 3.vietas šķīra kļūda – piektajā sekundē pirms spēles beigām. Tā bija spēle ar Sanktpēterburgas puišiem, kad mūsu sportisti kļūdījās piespēlē, kas pretiniekiem ļāva panākt rezultātu neizšķirts un spēles pagarinājumu.

1999.gadā dzimušajiem zēniem vairākas komandas bija no pirmās divīzijas, kas parādīja uz mūsu iespējām! Treneris saka: „Esam augumos mazāki un mums pietrūkst nekaunības pret pretiniekiem.”. Ar katru spēli puiši parādīja labāku spēli, kas beigās deva 6.vietu!

Par veiksmīgākajiem spēlētājiem atzina 2001.gadā dzimušo Jāni VĒVERI un 1999.gadā dzimušo Eduardu GŪTMANI.

 

Treneri aicina jaunos basketbolistus pievienoties!

 

Bildes no turnīra aplūkojamas mājas lapas sadaļā – Galerijas!

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts