Basketbolistes sāk jauno sezonu

Basketbolistes sāk jauno sezonu

Pagājušās nedēļas nogalē jauno VEF LJBL sezonu sāka U-12 meitenes. Ar spēlēm Rīgā un Saldū tika aizvadītas pirmās četras spēles. Tāpat kā iepriekšējo sezonu, arī šo sezonu Talsu meitenes spēlē kopā ar Rojas meitenēm izveidojot komandu Roja/Talsi. Sezonas pirmās divas spēles bija pret ļoti spēcīgām pretiniecēm, pagājušā gada čempionēm, kā arī tās pašas sporta skolas gadu jaunākām spēlētājām, kuras arī savā grupā bija čempiones pagājušajā gadā, jāpiebilst, ka arī mūsu meitenes ir dzimušas tieši 2005. gadā.

Abas spēles tika nospēlētās ļoti cienīgi, meitenes cīnījās godam un tāpēc arī rezultāti nav graujoši, bet pat samērā līdzīgi. Pirmo spēli pret 2004. gada dzimušajām Rīgas 3. BJSS basketbolistēm tika zaudēts ar 13:38, bet otra spēle pret Rīgas 3. BJSS otro komandu: 18:29.

Svētdien, 20. septembrī, bija sagaidāmi līdzīgāki pretinieki, tomēr pirmajā spēlē, acīmredzot, meitenes vēl nebija pamodošās, slikta aizsardzība, kļūdu jūra un piedzīvots zaudējums mājniecēm Saldum ar 14:47. Lai saprastu cik ļoti spēle nevedās, varam salīdzināt, ka vēl nesen jūnijā šai komandai zaudējām tikai ar 5 punktu starpību.

Otrā spēle bija pret meitenēm no Kandavas. Arī kandavnieces pārsvārā nav dzimušas 2004. gadām bet jaunākas, dažas pat 2006 un 2007. gadā, un trenējas ļoti īsu laiku. Šajā spēlē mūsu meitenes uzvarēja bez īpašām grūtībām, izcīnot pirmo uzvaru, ar rezultātu 53:8.

Nākamās spēles tiks aizvadītas 10. oktobrī Ventspilī un 11. oktobrī Rojā.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts