Basketbola turnīrs „Talsu kauss – 2020”

Basketbola turnīrs „Talsu kauss – 2020”

Talsu novada Sporta skolas basketbola nodaļa un „Basketbola klubs Talsi” sadarbībā ar Talsu novada pašvaldības Kultūras un sporta attīstības nodaļu no 28. līdz 30.augustam organizēja basketbola turnīru “Talsu kauss -2020”. Talsu sporta namā un Talsu sporta hallē notika 35 basketbola spēles divās vecuma grupās – 2005.gadā dzimušiem un 2007.gada dzimušiem zēniem. Turnīrā piedalījās komandas no Talsiem, Rojas, Ventspils, Dobeles, Kuldīgas, Rīgas, Jaunpils, Mažeiķi (Lietuva).

2005.gadā dzimušo zēnu grupā Talsu komanda spēlēja nepilnā sastāvā, jo vairāki spēlētāji guvuši traumas, tāpēc šoreiz tikai 5.vieta. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju Talsu komandā tika atzīts Dāvids Eiermanis. Komandu vietu sadalījums turnīrā: 1.vieta – Mažeiķi, 2.vieta – Ventspils 2005, 3.vieta – Roja, 4.vieta – Ventspils 2006, 5.vieta – Talsi, 6.vieta – Jaunpils.

2007.gadā dzimušo zēnu grupā 1.vietu ieguva Talsi 2007 komanda. Zēni apakšgrupu turnīrā piekāpās BS Rīga 2 komandai, taču pusfinālā uzvarēja Ventspils komandu un finālā pārliecinoši revanšējās BS Rīga 2 komandai. Talsu zēnu azartu un cīņassparu novērtēja gan citu komandu treneri, gan līdzjutēji, gan vecāki. 5.vietu turnīrā ieguva otra Talsu novada Sporta skolas komanda – Talsi 2008. Puiši, spēlējot pret gadu vecākiem zēniem, izcīnīja trīs uzvaras un zaudēja divās spēlēs. Par turnīra vērtīgāko spēlētāju Talsi 2007 komandā tika atzīts Kārlis Šķiliņš un Talsi 2008 komandā Raivo Lagzdiņš.

Komandu vietu sadalījums turnīrā 2007.gadā dzimušo zēnu grupā: 1.vieta – Talsi 2007, 2.vieta – BS Rīga 2, 3.vieta – Ventspils, 4.vieta – BS Rīga 1, 5.vieta – Talsi 2008, 6.vieta – Kuldīga, 7.vieta – Dobele, 8.vieta – Jaunpils.

Turnīrs “Talsu kauss” norisinājās pēc Talsu novada Sporta skolas basketbola nodaļas audzēkņu treniņnometnes Rojā, kas šogad notika no 10. līdz 23.augustam. Basketbola turnīrs jauniešiem pēc treniņnometnes ir laba iespēja sagatavoties jaunajai sezonai Latvijas jaunatnes basketbola līgā. Turnīrs Talsos notika sesto reizi kopš 2015.gada, un šoreiz turnīrā piedalījās 14 komandas, kas ir lielākais komandu skaits turnīra vēsturē!

Paldies Talsu novada pašvaldībai par atbalstu turnīra veiksmīgai norisei!

Basketbola treneris Mārtiņš Ziediņš

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts