Basketbola turnīrs 2006.gadā dzimušajiem zēniem

Basketbola turnīrs 2006.gadā dzimušajiem zēniem

No 10. līdz 11.septembrim Talsu sporta namā norisinājās 6 komandu basketbola turnīrs 2006.gadā dzimušajiem zēniem „Talsu kauss – 2016”, kuru organizēja Talsu novada Sporta skolas basketbola nodaļa sadarbībā ar Talsu novada Kultūras, sporta un tūrisma centru. Turnīrā piedalījās divas Talsu novada Sporta skolas komandas – Talsi 2006 un Talsi 2007 (komandā spēlēja gadu jaunāki zeni, nekā pārējie turnīra dalībnieki),  Rojas, divas Tukuma sporta skolas komandas un Saldus zēni, kuri arī bija gadu jaunāki. Zēni spēlēja uz zemākiem groziem un ar mazākām bumbām, nekā pieaugušie, jo tā noteikts arī Latvijas jaunatnes basketbola līgas nolikumā. Turnīra laikā komandas katra ar katru tikās vienu reizi, izspēlējot viena apļa turnīru. Šoreiz uzvarēja un pirmo vietu turnīrā ieguva komanda Talsi 2006, lai arī talsinieki iepriekš bija trīs reizes tikušies ar tukumniekiem un visas reizes zaudējuši.

Iegūtā uzvara ir likumsakarīga, jo zēni jau jūlijā uzsāka gatavošanos jaunajai sezonai, trenējoties 2 reizes nedēļā. Turnīrs Talsos viņiem bija jau ceturtais divu mēnešu laikā. Divi turnīri notika jūlijā Rojā, kur tika iegūtas 2. un 1.vieta, spelējot pret Rojas, Rīgas DSN un Minskas Cmoki (Baltkrievija) komandām. Jūlija beigās izdevās iegūt 2.vietu turnīrā Tamperē (Somijā), un tagad arī uzvara “Talsu kausā”.

1.vietā –  Talsu 2006.gadā dzimušo zēnu komanda (Rūdis Donis, Mārcis Veliks, Andrejs Ziediņš, Verners Ross, Reinis Frīdenbergs, Vilis Ričards Šidlovskis un Kaspars Irbe).

2.vietā  – komanda “Tukums”, 3.vietā – “ Tukums 2006”, 4.vietā – Roja, 5.vietā – “Talsi 2007”  un 6.vietā – “Saldus 2007”.

Turnīra laikā jaunie basketbolisti piedalījās metienu konkursā, kur balvās bija kārumi, kurus sagādāja arī SIA Ice Berry. Dāvanas saņēma katras komandas labākie spēlētāji turnīrā. Mārcis Veliks no Talsi 2006 komandas, Ernests Balodis – Tukums, Mikuss Kurmahers – Tukums 2006, Reinis Čukna – Saldus 2007, Rūdis Auniņš – Roja un Matīss Vēvers – Talsi 2007. Treneru konkursā, iemetot bumbu grozā no laukuma centra uzvarēja Tukuma treneris Mārtiņš Tīss.

Turnīra tiesnešu un sekretariāta pienākumus pildīja vecāko grupu audzēkņi, kuri pirms turnīra tika apmācīti basketbola spēles protokola aizpildīšanā, kā arī laika un rezultāta ievadē uz tablo. Kā jau katru gadu Talsu novada Sporta skolas audzēkņi piedalījās arī basketbola laukuma tiesnešu seminārā, kas šogad notika Rīgā.

Turnīru apmeklēja kupls skaits Saldus, Tukuma, Rojas un protams Talsu mazo basketbolistu vecāki, kuri izteica pateicību par labi noorganizēto turnīru.

Basketbola treneri informē līdzjutējus, ka 17.septembrī Talsu sporta namā ar spēlēm pret Bausku sākas jaunā VEF Latvijas jaunatnes basketbola līgas sezona.

Treneri

tab-2006

Lepojamies!

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts