Basketbola spēles U15, U17 grupām Talsos un Rīgā : uzvara un zaudējumi

Sestdien, 7.oktobrī, Talsu sporta namā notika basketbola spēle U15 meiteņu grupai Talsu NSS/Roja pret BJBS Rīga/ Centrs – 2.  Talsu Sporta namā notika arī spēle U17 zēnu grupai.

Rezultātā Talsu NSS/Rojas U15 komandai zaudējums, 41:46.

“Meitenes nospēlēja ļoti labi, bet pāris neveiksmīgas epizodes neļāva aizsniegties līdz uzvarai. Vēl jo vairāk prieks par to, ka pagājušajā sezonā šai komandai zaudējām pa 40 un 30 punktiem, “ komentē treneris Edgars Priede.

Spēlē pret BJBS Rīga/Basketbola klase, Talsu NSS/Roja U17 grupa zaudēja pa 11 punktiem, rezultāts 63:74.

“Šī spēle izraisīja plašu rezonansi sociālajos tīklos, jo pretinieku treneris ļoti neētiski rīkojās,” stāsta Edgars.

Svētdien, 8.oktobrī, notika basketbola spēle U17 grupai: Talsu NSS/Roja pret Salaspils Sporta skolu.

Rezultātā Talsu/Roja komanda uzvarēja, gūstot 7 punktu pārsvaru pār Salaspils komandu.

“Saspringtā, bet nervozā galotnē tomēr pratām nosargāt uzvaru,” komentē Edgars.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu